the blog

Latest news.
پیش نیاز یادگیری سئو

پیش نیاز یادگیری سئو

آیا یادگیری سئو مهم است ؟ مدت زمان یادگیری سئو چقدر است ؟ پیش نیاز یادگیری سئو چیست ؟ اگر شما هم در ذهن خود سوالاتی مشابه سوالات فوق را دارید بهتر است تا انتهای این مقاله با وبینو همراه ما باشید .

در حال حاضر بیش از یک میلیارد سایت وجود دارد و موتورهای جستجو پیوسته تلاش می کنند بر اساس پارامترهایی سایت ها را اولویت بندی کنند و بر اساس نیاز جستجوی کاربران اینترنتی ان ها را در صفحه نتایج نمایش دهند.

در حال حاضر گوگل به عنوان بهترین موتور جستجو در جهان بیش از ۷۵ درصد از جستجو های اینترنت را به خود اختصاص داده است.

گوگل برای رتبه بندی سایت ها از الگوریتم های بسیار پیچیده ای استفاده می کند که به راحتی قابل حدس زدن نیستند.

تمام وب سایت هایی که به منظور ارائه خدمات یا محصولات راه اندازی می شوند بدون شک به سئو نیاز خواهند داشت . چون هیچ کسب و کار اینترنتی بدون سئو سایت نمی تواند فروش بالقوه را تجربه کند مگر با صرف هزینه های تبلیغاتی بسیار زیاد.

با توجه به اینکه سئو یکی از علوم حوزه ی دیجیتال مارکتینگ است .و به دلیل ماهیت فنی که دارد هر شخصی قادر به پیاده کردن سئو بر روی سایت ها نیست و حتما برای پیاده سازی سئو و بهینه سازی سایت نیاز به سئو کار یا کارشناس سئو می باشد و این خود اهمیت یادگیری سئو را دو چندان می کند.

با توجه به اینکه پیش نیاز یادگیری سئو صرفا داشتن دانش طراحی سایت در حد مقدماتی و آشنایی با نحوه عملکرد موتورهای جستجو است لذا مدت زمان یادگیری سئو می تواند بسیار کمتر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

سئو منبع اصلی ترافیک سایت

بدون شک سئو (آموزش سئو) منبع اصلی ترافیک سایت است مگر اینکه شما بخواهید هزینه های زیادی برای تبلیغات کسب و کار خود در نظر بگیرید. تمام صاحبان سایت همواره در تلاش هستند ورودی طبیعی خود از موتورهای جستجو را افزایش دهند چرا که کاربرانی که از موتورهای جستجو وارد سایت می شوند نرخ تبدیل بسیار خوبی دارند و اغلب خرید ها نیز به واسطه ی بازدید کنندگان ارگانیگ اتفاق می افتد.

لذا یادگیری سئو برای هر کسب و کاری که قرار است بر پایه ی وب سایت راه اندازی شود بسیار مهم است و می تواند فرصت خوبی برای رشد و توسعه کسب و کار اینترنتی باشد.

ایجاد اعتماد و اعتبار نزد مشتریان

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مشتریانی که از طریق موتوهای جستجو وارد وب سایت می شوند بسیار سریعتر به کسب و کار شما اعتماد می کنند و حس بسیار خوبی به آنها دست می دهد ؟ آیا دلیل این کار را می دانید ؟ فقط یک دلیل بسیار خوب وجود دارد چون بزرگترین موتورجستجوی جهان شما را به انها پیشنهاد می کند و شما بدون اینکه از تبلیغات مزاحم استفاده کنید در دل مشتریان جای می گیرید. به همین دلیل است که اغلب از علم سئو به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت یاد می شود و یادگیری سئو واقعا به نفع کسب و کارهاست.

 

اثر گذاری بیشتر نسبت به تبلیغات

با توجه به اینکه تمام بازدید کنندگانی که از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند و هیچ گونه تبلیغاتی برای معرفی شما به انها نمایش داده نمی شود لذا تاثیر سئو به مراتب بیشتر از تبلیغات بنری یا کلیکی می باشد .این بدین معنا نیست که تبلیغات کلیکی یا سایر انواع تبلیغات بی تاثیر هستند بلکه در صرفا تاثیر سئو نسبت به تبلیغات مورد بحث است و به جرا می توان گفت سئو حتی بالای ۹۰ درصد نیست تاثیر می گذارد .

 

Author: