پرش لینک ها

adsl tci ir شارژ سریع

4.7/5 - (7 امتیاز)

adsl tci ir شارژ سریع ، اینترنت مخابرات یکی از اینترنت هایی است که در بیشتر خانه ها و ادارت از آن استفاده می شود. افرادی که می خواهند اینترنت و وای فای خود را مدیریت کنند، با ورود به سایت اینترنت مخابرات از خدمات این سایت می توانند استفاده کنند.

adsl tci ir شارژ سریع برای افرادی که قصد دارند مودم خود را شارژ کنند در دسترس است.

این سایت روزانه ورودی های زیادی دارد. بنابراین در این مقاله وبینو سعی کردیم اطلاعاتی درباره adsl tci ir شارژ سریع با شما به اشتراک بگذاریم.

adsl tci ir شارژ سریع چیست

سایت اینترنتی مخابرات ADSL.TCI.IR است که هدف از ایجاد آن، ارائه خدماتی است که دیگر نیاز به حضور افراد در دفاتر اینترنت مخابرات نداشته باشد.

افرادی که در خانه و یا ادارات خود از ای دی اس مخابرات استفاده دارند با ورود به این سایت می توانند به پنل کاربری خود مراجعه کنند و خدماتی که نیاز دارند را در ان جا انتخاب کنند.

همچنین در این پنل امکان شارژ سریع ای دی اس ال وجود دارد. افراد اهل فضای دیجیتالی و اینترنتی می دانند که این سایت در تمام مناطق ایران که دارای اینترنت هستند، در دسترس است.

برای ورود به این سایت و استفاده از adsl tci ir شارژ سریع تنها کافی است ادرس را وارد کنید و سپس تلفن خانه خود را وارد کنید و سچس رمز عبوری که شرکت مخابرات در اختیار شما قرار داده است را وارد کنید.

سپس به پنل خود لاگین می شوید و می توانید از خدمات سایت اینترنت مخابرات استفاده کنید.

برای استفاده از این سایت و خدمات adsl tci ir شارژ سریع نیازی به ثبت نام در جای دیگر ندارید و تنها با داشتن رمزی که مخابرات در اختیار شما قرار داده است تمام امکانات در دسترس است.

اگر رمز خود را فراموش کردید و نتوانستید از خدمات adsl tci ir شارژ سریع استفاده کنید و فراموش کردید آن را، تنها کافی است که بعد از ورود به سایت در قسمت فراموشی رمز کلیک کنید.

برای این کار به شماره تلفن منزل، کد ملی و موبایل فردی که حساب را ایجاد کرده نیاز است تا بتوانید رمز ورود جدید را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که پس از دریافت رمز جدید، رمز قبلی از کار می افتد و بعدا نمی توانید با آن رمز لاگین شوید.

در این سایت شما علاوه برخرید adsl tci ir شارژ سریع می توانید از مقدار حجم مصرفی خود مطلع شوید و حجم باقی مانده اینترنت خود را مشاهده کنید.

برای تمام این کار ها لازم است که به پورتال خود وارد شوید.

همچنین اگر از طرحی که استفاده می کردید رضایت نداشتید تنها کافی است که در قسمت تغییر طرح اینترنت کلیک کنید و خرید مجدد طرح را بزنید.

خدمات رسانی سایت مخابرات اینترنت بسیار عالی است و بیشتر مخاطبان وبینو از این سایت و خدمات رسانی آن راضی بودند. البته تعرفه قیمت های مخابرات نسبت به برخی از رقبا کمی گران تر است و برخی شرکت ها طرح های تشویقی بسیار خوبی برای کابران خود ارائه می دهند.

اگر به یک اینترنت پر سرعت با عدم قطع شدن نیاز دارید این اینترنت پیشنهاد می شود.

 

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید