پرش لینک ها

طراحی سایت شرکتی

امروزه در دنیا، فضای مجازی حرف اول را میزند و افراد و شرکت های زیادی نیز از این مهم جا نمانده و خود را وارد عرصه دنیای وب کرده اند. یکی از وب سایت هایی که امروزه نیاز جامعه و شرکت های بزرگ می باشد وب سایت های شرکتی است. در این مقاله با وبینو همراه باشید تا شما را با وب سایت های شرکتی آشنا کنیم.

وب سایت شرکتی چیست ؟

وب سایت شرکتی چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟ امروزه همانطور که میدانیم طراحی سایت قسمت بزرگی از دنیای کسب و کارهای مختلف را تشکیل داده اند .

وب سایت ها در واقع یک راه برای دیده شدن شما و یا فعالیت شما در دنیای اینترنت هستند . حال زمانی که رقبای شما در حال دیده شدن در فضای اینترنت از طریق وب سایت هستند مسلما یک قدم از شما جلوتر هستند .

پس رقابت در این زمینه در دنیای کسب وکارها بسیار بالا است . از این رو امروزه می توان قسمتی از فعالیت های خود را به سمت دیگری آورد که در آینده دامنه وسیعی از رقابت بیین کسب و کار های مختلف در آن صورت خواهد گرفت .

هر یک از کسب وکار ها می توانند در زمینه خود در اینترنت از طریق وب سایت های مختص به خود فعالیت کنند. از این رو ، و برای اینکه نظم خاصی بر این سیستم ها حاکم باشد برای هر یک از کسب و کاره ها و وب سایت های مرتبط با آن اسامی مشخصی انتخاب می کنند .

برای مثال وب سایت شرکتی ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت آموزشی ، وب سایت خبری و…..

ما در این مقاله قصد بررسی یک وب سایت شرکتی را داریم . وب سایت شرکتی معمولا برای معرفی یک شرکت خصوصی یا دولتی و… می تواند طراحی شده و به مرحله اجرا برسد .

چرا باید برای شرکت خود سایت طراحی کنیم؟

  • شما باید بیزنس خود را در جایی تبلیغ کنید که عموم مردم در آنجا حضور دارند و چه جایی بهتر از اینترنت که عموم مردم از آن استفاده میکنند.
  • شما با سایت شرکتی به راحتی میتوانید رزومه شرکت خودتون را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید.
  • با طراحی سایت شرکتی شما به راحتی قادر خواهید بود نمونه کارهای خود و همکاری های خود با دیگر سایت ها را بعنوان نمونه کار داخل سایت قرار دهید.
  • با طراحی سایت شرکتی میتوانید نظرات و رضایت مشتریانتان را داخل سایت قرار دهید تا مخاطبان جدیدتان هم از کیفیت کار شما با خبر شوند.
  • شما با طراحی سایت شرکتی به راحتی قادر خواهید بود خدمات خودتان را داخل سایت معرفی کنید و مخاطبانتان با یک سرچ ساده میتوانند شما را در اینترنت پیدا کنند و از خدمات شما استفاده کنند.
  • با طراحی سایت برای شرکت خود دیگر شما محدود به زمان و مکان خاصی نیستید و وب سایت شرکتی شما بصورت 24 ساعته فعال بوده و براحتی مخاطبانتان میتوانند از خدمات شما استفاده کنند.
  • شما به راحتی میتوانید با وب سایت شرکتی خود برندتان را در اینترنت معرفی کنید و به عبارتی برند سازی کنید.

تقسیم بندی وبسایت های شرکتی

  • وب سایت شرکتی که فقط معرفی شرکت است
  • وب سایت شرکتی که محصولات شرکت را معرفی می کند
  • وب سایت شرکتی که محصولات شرکت را به فروش می رساند

زمانی که شرکت مربوطه محصولات خاصی را تولید می کند و یا صرفا ارائه می کند می تواند در دو حالت از طریق وب سایت این محصولات را در محوریت کار خود قرار دهد .

یا صرفا این محصولات را معرفی کند و یا علاوه بر فروش مستقیم از شرکت ، از طریق وب سایت هم محصولات خود را به فروش برساند .

همچنینی وب سایت شرکتی می تواند در ابتدا صرفا به معرفی محصولات پرداخته و سپس در آینده زمینه فروش را هم فعال کند . که البته در صورت فعالیت مناسب از طریق وب سایت می توان کل فروش را حتی از طریق وب سایت انجام داد .

در صورت تمایل به داشتن طراحی وبسایت شرکتی فقط کافی است با وبینو ارتباط برقرار کنید که بهترین سایت را با طراحی کاربری راحت در کمترین زمان برای شما فراهم میکنیم.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ