پرش لینک ها

دشت بهشت قم

وقتی پای خوراکی محبوبی هم چون بستنی در میان است، تابستان باشد یا زمستان فرقی نمی‌کند. علاقه‌مندان به این خوراکی شیرین و خنک و حتی در میان سرما نیز می‌توانند از خوردن بستنی دلخواهشان لذت ببرند و لحظاتی شیرین‌ برای خود رقم بزنند.

در گذشته در فصل سرما مردم برف تمیز جمع آوری میکردند و با عسل یا شیره انگور خوراکی لذت بخشی درست میکردند و در فصل گرما نیز از از ذخایر یخ های زمستان «یخ در بهشت» میساختند و از خوردن آن لذت میبردند.

امروزه در کنار کیفیت بالا تنوع حرف اول را میزند.تولید بستنی در ایران به 70 یا 80 سال پیش بر میگردد.

ایده برای بستنی فروشی همیشه ایده مقبولی است.استقبال بینظیر مردم از خوراکی و تنقلاتی همچون بستنی خصوصا در فصل گرما سبب رونق گرفتن کسب و کار بستنی فروشی میشود.

این شغل در حین جذاب بودن جز مشاغل پرفروش به حساب می آید و نیاز به مهارت کافی دارد.

دشت بهشت در قم یکی از با کیفیت ترین متنوع ترین محصولات را در اختیار مردم عزیز قرار میدهد.بستنی دشت بهشت فعالیت خود را از سال 1379 در زمینه عرضه بستنی و آبمیوه و نوشیدنی های گرم آغاز کرد.

مجموعه دشت بهشت در تلاش است تا با ارتقاء کیفیت از لحاظ ایمنی بهداشت و کیفیت محصولات خدمات خوبی را در اختیار مردم عزیز قرار دهد.این مجموعه با سیستم های نوین مدیریتی برای رسیدن به اهداف سازمان تلاش مینماید.

جهت تحقق اهداف زیر تلاش می نماید :

  1. ایجاد انگیزش و  ارتقاء سطح کارایی کارکنان از طریق آموزش های سیستماتیک، برنامه ریزی شده و مستمر
  2. افزایش رضایت مشتریان، از طریق دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها
  3. تلاش در جهت بهبود مستمر و اثربخشی نظام مدیریت کیفیت از طریق کار گروهی
  4. تضمین سلامت محصولات ، رعایت نکات بهداشتی توسط پرسنل بخشهای مختلف و کنترل اجرای مرتب و دقیق آن توسط کارشناسان و سرپرستان قسمت ها

راه های ارتباطی با دشت بهشت قم به شرح زیر است

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ