پرش لینک ها

دامین آتوریتی

به این مقاله امتیاز دهید

در این مقاله سایت وبینو همراه ما باشید تا به بحث جذاب دامین اتوریتی یا دامنه اتوریتی بپردازیم و اطلاعات مفید و جدیدی را در این موضوع در اختیار شما قرار دهیم.

بررسی دامین اتوریتی

بررسی دامین اتوریتی توسط سایت هایی انجام می شود. شاید شما اصلا ندانید که دامین اتوریتی چیست و چه اهمیتی برای وب سایت شما دارد.

دامین اتوریتی به قدرت دامنه گفته می شود. هرچقدر دامین اتوریتی شما بیشتر باشد، در موتور جست و جوی گوگل، عناوین شما در رتبه بهتری قرار می گیرند.

دامین اتوریتی توسط Moz ساخته شده است. امتیاز دامین اتوریتی از صفر تا صد است. هرچقدر به صد نزدیک باشد یعنی سایت شما دامین اتوریتی قوی تری دارد و این یعنی رتبه های بهتر در گوگل.

البته دامین اتوریتی تنها یکی از فاکتور ها برای به دست آوردن رتبه برتر در گوگل است و شما در کنار پرداختن به این موضوع باید محتوای جذاب و درجه یک سئو شده داشته باشید تا گوگل به شما رتبه های خوبی بدهد.

رتبه خوب در گوگل یعنی بازدید بیشتر از سایت شما. زمانی که کاربرانی زیادی به سایت شما مراجعه کنند، اگر فروشگاه داشته باشید، محصولات بیشتری را می فروشید، اگر سایت خبری داشته باشید، ورودی بیشتری می گیرید و می توانید برای تبلیغات در سایت خود هزینه بیشتر بگیرید و به همین طریق برای هر کسب و کاری که دارید، ورودی بیشتر یعنی درآمد بیشتر.

دامین اتوریتی هرچقدر بیشتر باشد یعنی شما اعتبار بیشتری پیش گوگل دارید. طبیعی است زمانی که اعتبار شما پیش گوگل بیشتر باشد و روی عنوانی کار کنید، بخاطر دامین اتوریتی بهتر، گوگل سایت شما را ابتدا بررسی می کند.

دامین اتوریتی فاکتورهای مختلفی برای بررسی دارد که یکی از مهم ترین آن ها بک لینک ها هستند.

افزایش دامین اتوریتی

برای افزایش دامین اتوریتی لینک ها بسیار مهم هستند . برای مثال سایتی مانند دیجی کالا به دلیل لینک های خارجی مفیدی که دارد، و همچنین ورودی بسیار بالای روزانه، دامین اتوریتی قدرتمندی دارد.

لینک های خارجی هرچقدر با کیفیت بیشتر و از سایت های معتبر باشند، روی دامین اتوریتی تاثیر بیشتری دارند.

البته توجه داشته باشید که اگر زمانی خواستید بک لینک بخرید حتماً از سایت های معتبر این خرید را انجام دهید.

اگر در زمینۀ سئو تخصص ندارید پیشنهاد می کنم حتما از افراد متخصص کمک بگیرید زیرا اگر برخی نکات را رعایت نکنید سایت شما تمام رتبه هایی که به دست آورده را از دست می دهد و دوباره به روز اول بر می گردید .

دامین اتوریتی شما لازم نیست صد باشد. شما باید دامین اتوریتی رقبای خود را بررسی کنید و نسبت به آن تصمیم بگیرید که به دامین اتوریتی بیشتر از رقبای خود دست پیدا کنید.

دامین اتوریتی چیست

دامین اتوریتی چیست؟همانطور که در ابتدای این مقاله سایت وبینو اشاره شد به اعتبار یک دامنه که از صفر تا صد نمره گذاری می شود، دامین اتوریتی گفته می شود.

هرچقدر دامین اتوریتی به صد نزدیک تر باشد یعنی وب سایت شما اعتبار بیشتری پیش گوگل دارد.

برای به دست آوردن اعتبار دامنه خود، از ابزارهایی مانند keyword explorer و یا moz bar  می توانید استفاده کنید.

برخی از افراد برای رعایت کردن نکات اصولی، خودشان اقدام به انجام چنین فعالیت هایی می کنند.

این نکات سبب می شود تا به جای مفید بودن به سایت خود صدمه های جبران ناپذیری بزنند.

تمام این موارد نیاز به تخصص دارد. خصوصا کار مهمی مانند سئو. برخی اشتباهات در سئو، کار را تمام می کنند و تمام هزینه و وقتی که شما برای سئوی سایت خود گذاشتید را به باد می دهند.

رتبه بهتر در گوگل برای متخصصین وبینو کار آسانی است اما برای شما که تازه به این دنیا ورود پیدا کردید می تواند دشوار باشد.

شما می توانید با شرکت در دوره های سئو وبینو، از برترین نکات سئو آگاه شوید و تمام سوالات خود را از پشتیبان بپرسید.

ما سعی داریم تا یا با آموزش شما  و یا با بر عهده گرفتن سایت شما، بهترین رتبه ها را درگوگل تقدیمتان کنیم.

تولید محتوا در سایت هایی که دامین اتوریتی بهتری دارند، نتیجه بهتری دارد. در واقع می توان گفت دامین اتوریتی یکی از نکات مهمی است که از زیر ساخت های سئویی سایت محسوب می شود.

علاوه بر دامین اتوریتی، پیج اتوریتی نیز داریم. دامین اتوریتی قدرت کل دامنه را بررسی می کند و پیج اتوریتی قدرت صفحه سایت شما است. هر صفحه سایت شما یک پیج اتوریتی دارد. طبیعی است که صفحاتی که پیج اتوریتی بیشتری دارند، از اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

شما با بهبود رتبه پیج اتوریتی خود، به دامین اتوریتی بالاتری دست پیدا می کنید. برخی از سئوکاران حرفه ای بر روی پیج اتوریتی وقت بیشتری می گذارند.

 

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ