پرش لینک ها

فونت فارسی آنلاین

4.9/5 - (33 امتیاز)

فونت آنلاین فارسی

یکی از مواردی که بسیار پر کارآمد است، فونت آنلاین فارسی است. برخی از لب تاب ها فونت های فارسی را ندارند و همچنین برخی از رایانه های شخصی فونت های فارسی خوبی ندارند.

فونت یکی از مهم ترین عوامل در زیبای نوشته است. فونت آنلاین فارسی در سایت های مختلفی قابل مشاهده و دانلود است.

کافی است شما فونت مورد نظر خود را در اینترنت سرچ کرده و سپس فونت انلاین فارسی دلخواه خود را دانلود کنید. پس از دانلود فونت فارسی دلخواه خود، در قسمت تنظیمات، قسمت فونت، فونت جدید را اضافه کنید. به همین سادگی هر فونتی را که نیاز داشته باشید در دسترس شما قرار می گیرد.

البته برخی از فونت های زیبا، هزینه دارند و شما ابتدا باید ان را خریداری کنید تا بتوانید از این فونت های زیبا استفاده کنید.

تبدیل فونت فارسی به نستعلیق آنلاین کپی پیست

برخی از سایت های تبدیل فونت فارسی به نستعلیق انلاین کپی پیست هستند که شما در آن فونت فارسی معمولی خود را می نویسید و فونت دلخواه خود را کپی می کنید.

البته این سایت ها همه فونت ها را ندارند و بهترین گزینه برای استفاده از فونت های خوب، دانلود پکیج فونت های فارسی است. شما زمانی که فونت های فارسی را در سیستم خود نصب کنید، در هر برنامه ای از جمله ورد، فتوشاپ، پاورپوینت و … می توانید از فونت دلخواه خود استفاده کنید.

فونت ها به خواننده حس های مختلفی را القا می کنند. برخی از فونت ها برای جلب توجه بیشتر است که معروف به فونت اینستاگرام است که معمولا افراد فعال در این زمینه فونت های مختلفی را پیشنهاد می کنند.

همچنین بخوانید : طراحی سایت قم

فونت خوشنویسی فارسی آنلاین

فونت خوش نویسی فارسی برای زیبای استفاده زیادی دارد. فونت های مختلفی برای این کار وجود دارد از جمله فونت فارسی نسخی، فونت فارسی نسخ، فونت فارسی محمد، فونت فارسی ام جی فارسی، فورنت فارسی عربیک، فونت فارسی دعوت، فونت فارسی حمید، فونت فارسی اصغر، فونت فارسی نسخ، فونت فارسی نستعلیق شکسته، فونت فارسی نستعلیق دیما شکسته، فونت فارسی شفیق، فونت فارسی عریضی نسخ، فونت فارسی ایران نستعلیق دو، فونت فارسی نبی، فونت فارسی دعوت 2، فونت فارسی ادوبی نسخ، فونت عربی مشرف ثلث، فونت فارسی معلی و فونت فارسی ثلث میرعماد.

این فونت ها می تواند زیبایی خاصی به ظاهر نوشته شما بدهد.

دانلود فونت فارسی برای اینشات

برای دانلود فونت فارسی برای اینشات می توانید فونت های مختلفی را دانلود کنید و در قسمت فونت های اینشات در تنظیمات قرار دهید.

فونت فارسی اینشات چند وقتی است که در بین کاربران رواج بیشتری پیدا کرده واین امر بخاطر این است که استفاده مردم از گوشی های همراه چند وقتی است به شدت افزایش پیدا کرده است.

افزایش اسفتاده از گوشی های همراه سبب شده تا مردم تایم زیادی را در اینستاگرام سپری کنند و کاربرانی که در این حنوزه فعال هستند معمولا تخصصی در مهارت تدوین و کار با فتوشاپ را ندارند و به جای این برنامه ها از برنامه های تدوین و فتوشاپ مخصوص گوشی های هوشمند استفاده می کنند.

به همین دلیل فونت های فارسی در اینشات نسبت به گذشته استفاده بیشتری دارد.

تغییر فونت فارسی

برای تغییر فونت فارسی فقط کافی است در قسمت HOMEدر ورد خود، مستطیل سمت چپ که روی آن به صورت پیش فرض فونت CALIBRI هست را تغییر دهید.

فونت ها به صورت نواری برای شما نشان داده می شود.

برای تغییر فونت فارسی همچنین می توانید خیلی راحت نام فونت فارسی مورد نظر خود را در آن قسمت سرچ کنید و سپس روی آن کلیک کنید.

در کنار انتخاب فونت شما می توانید سایز نوشته خود را نیز مشخص کنید. هر فونت جدیدی که اضافه کنید در قسمت فونت های ورد به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود و نیاز به تنظیمات مجدد نیست.

دیگر مواردی که جستجو کردید :

  • تبدیل فونت فارسی به نستعلیق آنلاین کپی پیست
  • فونت خوشنویسی فارسی آنلاین قابل کپی
  • فونت آنلاین فارسی کپی پیست
  • فونت انلاین فارسی شکسته
  • فونت خوشنویسی فارسی آنلاین
  • کپی فونت نستعلیق انلاین
  • تبدیل فونت فارسی به نستعلیق آنلاین

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید