پرش لینک ها

طراحی سایت هتل

شاید این سوال برای افراد پیش بی آید که با رعایت کدام اصول طراحی سایت، میتوان یک سایت حرفه ای طراحی کرد؟

برای طراحی یک سایت حرفه ای اول باید هدفه خود را مشخص کنیم. باید بسته به نوع کاربرد و هدفی که از سایت داریم طراحی سایت خود را آغاز کنیم تا بتوانیم یک سایت حرفه ای و جذاب داشته باشیم.

ویژگی های یک سایت حرفه ای :

  1. یک طرح برای طراحی و پیاده سازی
  2. نمایش اطلاعات مربوط به وب سایت در قسمت های مهم
  3. اطلاعات تماس با ما جلوی چشم و در دسترس آسان کاربر قرار بگیرد
  4. از لینک دهی مشخصو نام های واضه برای منو ها استفاده کنیم
  5. امنیت سایت را فراهم کنیم
  6. نمایش وب سایت در گوشی همراه به صورت زیبا و خوانا

طراحی سایت هتل باعث جذب مشتری های بیشتری میشود برای یک هتل. طراحی سایت یا اپلیکیشن برای یک هتل میتواند کمک زیادی در جهت رشد و پیشترفت هتل کند. یک سایت هتل خوب نقطه تماس و ارتباط مشتری با هتل میباشد.

مهمترین ویژگی وب سایت هتل در دسترس بودن آن در هر زمان و مکانی است. ینی اگر کسی لب تاب یا کامپیوتر در دسترس نداشت و خواست با تبلت یا گوشی به سایت هتل دسترسی داشته باشد ، قابل انجام باشد و بتواند بدون حضور نمایندگان آزانس های مسافرتی برای خود هتل مورد نظر را رزرو کند.

رزرو هتل از طریق اپلیکیشن و سایت میتواند در وقت و هزینه شما تاثیر داشته باشد. دیگر مشکلاتی مثل مشغولی خط تلفن و پشت خط ماندن و از دست رفتن حوصلشان را به همراه ندارد.

یکی دیگر از مزیت های داشتن وب سایت برای هتل میتوان به مشاهده جزئیات دقیق اتاق ها و آگاهی از ظرفیت های باقی مانده و قیمت هر اتاق و … اشاره کرد که همین نکات که به نظر کوچک می آیند ، مخاطبان زیادی را جذب میکند.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ