پرش لینک ها

داروخانه امام رضا قم

داروخانه یا دواخانه  یک مؤسسه پزشکی دارویی است که کار فروش دارو را به عهده دارد. داروخانه باید زیر نظر دکتر داروساز اداره شود. یک داروساز که به آن مسئول فنی داروخانه گفته می‌شود همواره در داروخانه حضور دارد و چگونگی مصرف دارو، عوارض جانبی و موارد دیگر را برای بیمار توضیح می‌دهد.

مسؤل فنی داروخانه  باید دکتر داروساز باشد و حضور ایشان در هر سه شیفت در داروخانه الزامی است که وظيفه نظارت کامل و دقيق بر اجراي موارد فني در مورد داروها را برعهده دارد و آماده پاسخگویی به سؤالات دارویی بیماران و تکنسین بخش ها و پرسنل داروخانه مي باشد.

همچنین دکتر داروساز می‌تواند در صورت مشاهده تداخل دارویی، از پیچیدن نسخه و تحویل آن خودداری کرده و نسخه را به پزشک مربوطه مرجوع نماید.

برای دسترسی سریع تر و راحت تربه داروها، در داروخانه‌ها دسته بندی و طبقه بندی کلی برای داروها  وجود دارد. مسئولین دارو خانه با اطلاع از محل دقیق واحدهای دارویی، به درستی داروهایی با خواص و عملکرد مشابه را می‌یابند.

 

داروخانه شبانه روزی امام رضا (ع) در رائه خدمات خوب و مطلوب دارویی و بهداشتی به بیماران و مجاورین از سال 1383 فعالیت خود را با مدریت دکتر محمد صادقی چهر آغاز کرد.

مجموعه داروخانه شبانه روزی امام رضا (ع) همواره در تلاش بوده که خدمات دارویی به کلیه بیماران شیمی درمانی ، پیوندی ، صعب العلاج و از جمله بیماران خاص به بهترین شکل ممکن ارائه نماید. در این راه این مجموعه کوشیده است تا با پرسنلی متعهد و مجرب نسبت به رفع مشکلات بیماران اقدام نماید و همچنین جهت سهوولت دسترسی هموطنان عزیز به محصولات غیر دارویی داروخلانه امام رضا (ع)  امکان فروش غیر حضوری را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است.

با خیالی آسوده از ما خرید کنید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ