پرش لینک ها

به نام ایران

4.3/5 - (12 امتیاز)

سایت به نام ایران

سایت به نام ایران در دنیا با دامنه .com به افراد حقیقی ایرانی تعلق نمی گیرد. بسیاری از طراحان سایت دامنه های دات کام را از شرکت های ایرانی خریداری می کنند با گمان این که این دامنه در جهان هم به نام کاربران ثبت می شود.

سایت هایی که به نام ایران در جهان باشند، با دامنه دات کام ، به اسم هیچ فردی ثبت نمی شود.

دامنه های .ir در ایران رواج بیشتری دارد و از قیمت کمتری از هم برخوردار هستند. دامنه دات کام با قیمت دلار افزایش و کاهش پیدا می کند در حالی که دامنه دات ای ار، اینگونه نیست.

برخی از افراد گمان می برند که سایت به نام ایران و با دامنه دات ای ار، از سایت با دامنه دات کام متفاوت است. ادرس سایت شما هرچه که باشد، مهم نیست و شما با کار کردن بر روی سئوی سایت خود می توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

فرقی نمی کند آدرس سایت شما به نام دامنه ایرانی باشد و یا دات کام. مهم این است که شما موارد سئو  و طراحی سایت را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

به نام ایران سایت

دامنه های خاص، مثل ایران، دوست ، سیب و… اکثرا خریداری شده است. اگر شما بخواهید به نام ایران سایت طراحی کنید، ابتدا باید مسائل حقوقی را برطرف کنید، سپس دامنه را اگر خالی بود خریداری کنید. ایران دات ای ار متعلق به درگاه ملی خدمات پرداخت است و ایران دات کام هم دامنه ای است که سایتی بر روی آن نمایش داده نمی شود.

شما برای طراحی سایت در ایران حتما کار را به افراد متخصص بسپارید. ما در تیم وبینو سعی کردیم بهترین افراد متخصص را در کنار هم جمع کنیم تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

ما در وبینو ابتدا چندین جلسه رایگان برای شما برگزار می کنیم تا هدف شما از کسب و کار و فروشی را که دارید به دست بیاوریم.

سپس تحقیقات گسترده ای را انجام می دهیم تا ببینیم در چه مواردی برای شما سرمایه گذاری کنیم. برخی از افراد علاقه دارند با هزینه کم تمام بسترهای دیجیتالی را برای کار داشته باشند.

این نکته را بدانید که باید در فضایی سرمایه گذاری کنید که بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشید.

به نام ایران دانلود فیلم

به نام ایران فیلم نداریم. فیلم های زیادی با محوریت ایران ساخته شده اند ولی فیلمی با این اسم نداریم که برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

به نام ایران سریال

برخی از کاربران به دنبال به دنبال ایران سریال هستند. سریالی با نام به نام ایران نداریم. شاید شما به دنبال سریال ساخت ایران بودید که سریال محبوبی در بین مخاطبان شبکه خانگی است.

ده سال گذاشته فیلم ها در شبکه خانگی رواج زیادی نداشت. کارگردان های کمی بودند که فیلم و یا سریال خود را برای شبکه خانگی می ساختند.

فیلم های شبکه خانگی در سوپر مارکت ها، ویدیو کلوپ ها فروخته می شد. با پیشرفت دنیای دیجیتال، فیلم و سریال هم به اینترنت راه پیدا کردند. ایران هم مانند کشورهای پیشرفته دنیا، فیلم ها و سریال های شبکه خانگی را به فضای اینترنت آوردند.

البته یکی از اصلی ترین مشکلات، کنترل و قانون کپی رایت بود که در سال های اخیر قوانین بسیار خوبی برای این موضوع وضع شده است.

کارگردان ها از این طریق درآمدهای بسیار بیشتری از سینما وتلویزیون به دست می اورند. اسپناسرها و شرکت های بزرگ، به دلیل بازدید بالا از این رسانه ها، هزینه های زیادی برای تبلیغات خرج می کنند.

هزینه تبلیغات دیجی کالا در جوکر معلوم نیست چقدر است ولی مطمئن باشید که این هزینه بسیار بیشتر از تصورات ما است. دیجی کالا که سایت پر بازیدید و اولین و برترین سایت فروشگاهی درکشور است، در جوکر به عنوان اسپانسر تبلیغات گسترده ای داشت.

سایت دانلود فیلم به نام ایران

همانطور که اشاره شده سایت دانلود فیلم به نام ایران در دسترس نیست و فیلمی با عنوان به نام ایران ساخته نشده است.

امیدوارم این مقاله در سایت وبینو اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشد.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ