پرش لینک ها

جی کی زی وب

به این مقاله امتیاز دهید

جی کی زی وب یک سایت است که در سال 1398 و در ماه آبان شروع به کار کرد.این سایت به عنوان یک منبع برای اخبار در حوزه تکنولوژی، مقالات، بررسی محصولات و مقالات این حوزه تبدیل شده است.

سایت جی کی زی وب، روزانه چندین مقاله برای رویدادهای تکنولوژی و فناوری می گذارد. این سایت همچنین در حوزه های خودرو، برنامه نویسی و تکنولوژی فعالیت ویژه ای دارد.

این سایت با این رویکرد ایجاد شده که تبدیل به یک بانک تکنولوژی شود.

وبسایت جی کی زی وب

برای ورود به وبسایت جی کی زی وب تنها کافی است نام فارسی آن را در گوگل جست و جو کنید تا این سایت به شما نمایش داده شود.

اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که به برنامه نویسی علاقه زیادی دارید باید بگویم این سایت می تواند به شما در این زمینه کمک شایانی کند.

در بخش برنامه نویسی این سایت آمده که ما در اینجا مقالات حوزه برنامه نویسی را با شما به اشتراک می گذاریم و اگر علاقه مند بودید سپس به صورت حرفه ای وارد این حرفه شوید.

البته این سایت چندماهی است که مثل قبل فعال نیست.

وبسایت جی کی زی وب همچنین وارد دنیای ارزهای دیجیتال هم شده است. البته همانطور که اشاره شد این سایت چند وقتی است که مثل قبل فعالیت ندارد.

ما در وبینو سعی داریم بتوانیم با مقالات علمی و آموزشی که در حوزه فناوری و تکنولوژی برای شما عزیزان قرار می دهیم این مهم را برای شما فراهم کنیم.

وب سایت وبینو از یک تیم متخصص در طراحی سایت، برنامه نویسی، سئو و … تشکیل شده است که می تواند در راه اندازی استارت اپ های شما کمک شایانی به شما کند.

ما ابتدا با کارفرما چندین جلسه برقرار میکنیم و بهترین نقشه راه را برای شما عزیزان ترسیم می کنیم.

تمامی جلسات مشاوره با تیم وبینو به صورت کاملا رایگان بوده و هزینه ای ندارد. ما در این ده سال بیش از 500 نمونه سایت موفق از جمله سایت کتاب جمکران، سایت شهاب دانش، سایت برانکارد و … را طراحی کرده ایم.

با افتخار می توانیم بگوییم تیم وبینو یکی از بهترین تیم های طراحی سایت در قم است که تا به امروز با موفقیت تمام پروژه ها را به اتمام رسانده است.

ما سعی کردیم قیمت مناسب و کیفیت بالا را در کار اولویت قرار دهیم.

ضرورت دیجیتال مارکتینگ در حوزه کسب و کار

امروزه ضرورت دیجیتال مارکتینگ برای رشد در کسب و کار امری ضروری و لازم است. بسیاری از کسب و کارها بودند که به روش سنتی کار کردند و خیلی از زود از چرخۀ رقابت کنار زده شدند.

امروز مردم برای خرید ابتدا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال اجناس مورد نظر خود می گردند و اگر نظرشان جلب شود، خیلی زود خرید خود را انجام می دهند.

برای هر کسب و کاری امروزه لازم است که دیجیتال مارکتینگ خود را شروع کند. دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار ها کمک می کند تا بیشتر دیده شوند و حوزه فعالیتشان از یک شهر به یک کشور تبدیل شود و گاهی نیز چندین کشور…

فرض کنید شما مغازۀ فروش لوسترهای لوکس دارید. زمانی که شما مغازه دارید نهایتا در سطح شهر خود تبلیغ کنید و تعدادی به مغازه شما بیایند و نمونه کارهای شما را مشاهده کنند.

اما زمانی که برای مثال در اینستاگرم فعالیت خود را شروع کنید ممکن است حتی افرادی از کشورهای دیگر نمونه کار شما را مشاهده کنند و با شما ارتباط برقرار کنند.

این مثال هایی که زده شد در دنیای حقیقی به واقعیت تبدیل شده است و افراد زیادی بودند که با وقت گذاشتن در بسترهای مختلف دیجیتال مارکتینگ درآمد خود را چندین برابر کردند.

کسب و کارهای که به دیجیتال مارکتینگ ورود پیدا می کنند بعد از استمرار یکی دو ساله، نتیجۀ کار خود را مشاهده می کنند.

امیدواریم بتوانیم در دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما سهیم باشیم و بتوانیم بهترین ها را برای شما در وبینو به ارمغان بیاوریم.

 

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ