پرش لینک ها

قیمت بره زنده در قم

بچه گوسفند زنده را بره می نامند که از سن یک روز تا سه ماهه آنرا بره شیری و از سن سه ماه تا شش ماه را بره پرواری یا شش ماهه می نامند که بهترین سن برای دوره پرواربندی گوسفندان محسوب می شود و البته قیمت بره زنده به وزن، جنس و همچنین نژاد آن بستگی دارد.

 

گوسفند زنده و بره حیواناتی اهلی هستند که روستاییان و عشایر آن ها را پرورش میدادند تا بتوانند تولید گوشت و شیر داشته باشند.

امروزه بسیاری از دامداری های صنعتی وجود دارد که با استفاده از روش های هورمون تراپی ، تلقیح مصنوعی امکان افزایش زایمان دام وجود دارد و با استفاده از این روش ها امکان به دنیا آمدن بره های سالم وجود دارد.

در گذشته به دلیل اینکه علم پیشرفت محدودی داشت، دام با کمبود دارو مواجه میشد که باعث سقط جنین ، نازایی گوسفندان میشد اما امروزه به دلیل پیشرفت چشم گیر علم تزریق انواع واکسن، داروی این مشکلات به درصد خیلی زیادی رو به کاهش است و امروزه میتوانیم شاهد به دنیا آمدن بره های سالم باشیم.

بچه گوسفند را بره مینامند و از بدوتولد تا سه ماهگی را بره شیری یا شیرخوار مینامند و از سه ماه تا شش ماهگی را بره پرواری مینامند و به دلیل سرعت وزن گیری و رشد بالایی که دارند بره ها را برای دوره پروار بندی انتخاب میکنند.

 

دامداری و فروش بره زنده در قم باسال ها تجربه در زمینه پرورش دام زنده به شما کمک میکند تا بتوانید در کمترین بازه زمانی دام زنده مورد نظر خودتان را با وزن مورد نظرتان خریداری کنید

اگر به دنبال خریده بره زنده با نژاد اصیل هستید قم بهترین گزینه برای خرید بره زنده با قیمتی مناسب است.

شما برای دریافت قیمت بره زنده در قم می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ