پرش لینک ها

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

استارتاپ چیست؟

استارتاپ به معنای راه اندازی کسب و کاری نوپا است که ایده ای نو را به همراه دارد. اگر در بستر فناوری باشد، لزوما از یک تکنولوژی جدید نیز بهره می گیرد. البته ی همه ی استارتاپ ها هم لزوما آنلاین نیستند. ایده اصلی راه اندازی استارتاپ از احساس نیاز در جامعه می آید.

تیم وبینو متشکل از جوانان مسنعد و خلاقی است که در کمترین زمان بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورند. در ادامه با همراه باشید.

برای طراحی سایت فروشگاهی چه باید کرد؟

داشتن ایده خوب

برای شروع کسب و کار اینترنی ابتدا نیاز به ایده ای بسیار خوب و پرفروش است که ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد . وبینو مشتریان زیادی داشته که از ابتدا کارهای خود را با تیم وبینو جلو برده اند والان در آمد بالایی دارند. جهت دیدن این نمونه کار ها نیز میتوانید با مهندسین ما در چت سایت ارتباط برقرار کنید.

توسعه دادن ایده و بررسی تمام نقاط ریز و درشت

برای داشتن کسب وکاری با فروش بالا شما پس از این که ایده خوبی را انتخاب کردید حتما باید تمام موارد از جمله تهیه اجناس فروشگاه، پشتیبانی فروشگاه، نحوه سفارش گیری، میزان سرمایه گذاری و… را بررسی کنید.

برای این کار بهتر است تیمی تشکیل بدهید و به تنهایی در این مسیر گام برندارید و یا از نظرات و تجربیات دیگران استفاده کنید. تیم وبینو چون خود اعضای تیم استارتاپ هایی را با حداقل سرمایه ایجاد کرده اند والان در آمد های بالایی را دارند تمام نکات مثبت را با شما در میان میگذارند که شما با کمترین هزینه و کمترین ریسک بیشترین سرمایه را کسب کنید.

طراحی سایت

پس از این که به طور کامل ایده خود را بررسی کردید شما نیاز به یک سایت با قالب فروشگاهی دارید. پیشنهاد میکنم در اینکار حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. گاهی اندکی هزینه بیشتر به شما کمک میکند که ماه ها جلو تر از رقیبان خود باشید. تیم وبینو متشکل شده از طراحان حرفه ای که برای شما این مهم را به ارمغان می آورند.

آزمایش و تست نمونه و طرح اولیه

جامعه ی آماری کوچکی را به عنوان نمونه انتخاب و سپس محصولات و یا خدمات استارتاپی خود را به آنها عرضه کرده و از آنها بخواهید نظر خود را بازگو کنند.

جذب سرمایه گذار و اسپانسر

اگر ایده ی بزرگی دارید و ممکن است بودجه ی شما کافی نباشد بهتر است به دنبال یک اسپانسر خوب برای کسب و کار خود بگردید.

تحقیق و بررسی ایده

تحقیق کنید که آیا ایده ی شما قابل اجرا در کشورمان است و اگر اجرا شود کسی از آن اسفاده می کند؟

تهیه و تولید طرح و نمونه اولیه

برای استارتاپ های فروشگاهی؛ محصولی را به عنوان نمونه تولید و یا برای استارتاپ های خدماتی؛ خدمتی را به عنوان طرح اولیه عرضه کنید.

ثبت کسب و کار

اگر نمونه ی اولیه نتیجه ی خوبی را به همراه داشت باید کسب و کار و ایده ی خود را ثبت کنید. این مرحله کمی می تواند پیچیده باشد که تیم تابان شهر شما را راهنمایی می کنند.

راه اندازی استارتاپ

با طی کردن تمامی مراحل، نوبت به راه اندازی کسب و کار می رسد.به کمک یک مشاور خوب در این زمینه می توانید موفقیت بزرگی را کسب کنید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ