پرش لینک ها

آموزشگاه موسیقی چنگ قم

موسیقی یا آهنگ راکه در ادبیات پارسی کهن به آن خنیا هم میگویند، یک فعالیت و هنر اسـت که از صدا و سکوت تشکیل می شود. عناصر اصلی تشکیل دهنده‌ي موسیقی، ملودی، هارمونی و ریتم اسـت کـه ملودی توسط زیر و بمی صدا‌ها بـه وجود می آید.

برخی موسیقی دانان بزرگ معتقداند موسیقی در قالب اصوات ظاهر میشود و همچنین معتقدند روح بـه جهانیان، و بال به تفکر و جهش بـه تصور، و ربایش بـه غم و شادی و حیات بـه همه ی چیز می‌بخشد.

 

موسیقی توانایی بر انگیختن احساسات را دارد و این امر در همه جای دنیا به اثبات رسیده است. اما درک آن که چگونه باعث برانگیختن احساسات میشود سخت است. عده اي از قدیمی ترین نظریه‌هاي غربی هنر را تقلیدی از طبیعت خدا می دانند.

تقسیم بندی موزیک براساس کاربرد :

♦ موسیقی درمانی

♦موسیقی رقص

♦موسیقی فیلم

♦موسیقی نظامی

هر سبک و هر ساز باید نزد استاد کاربلد و متخصص در آن زمینه آموزش داده شود. کلاس موسیقی مرتبط به یک ساز خاص باید با استاد مربوطه برگزار شود که کیفیت کلاس حفظ شود و خروجی دلخواه بدست آید و آموزشگاهایی که یک استاد چندین ساز را آموزش میدهند را نمیتوان آموزشگاه حرفه ای خواند.

آموزشگاه موسیقی چنگ در قم افتخار این را دارد که با اساتید حرفه ای همکاری کند.در آموزشگاه موسیقی چنگ هر استاد ساز مربوط به حرفه خود را آموزش میدهد و این امر باعث میشود کیفیت کلاس حفظ شود و خروجی دلخواه بدست آید. این امر باعث میشود هنر جویان با رضایت کامل خیالی آسوده آموزشگاه موسیقی چنگ را انتخاب کنند.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ