پرش لینک ها

آموزشگاه رانندگی یگانه قم

رانندگی یعنی توانایی کنترل وسیله نقلیه زمینی مثل خودرو، کامیون و اتوبوس.

برای رانندگی و حفظ و کنترل فرمان خودرو نیازمند آموزش هستیم، رانندگی فقط کنترل وسیله نقلیه نیست و نیازمند دانستن و به کار گیری قوانین راهنمایی است.

برای اخذ گواهینامه رانندگی باید آموزش رانندگی صورت گیرد و آزمون آن را با موفقیت بگذارانید. در بسیاری از کشورها حتی بعد از گذراندن آزمون، راننده در ابتدای رانندگی محدود به قوانین خاص می‌شوند.

رانندگانی که تازه گواهینامه می‌گیرند می‌بایست تا یک سال بیرون شهر رانندگی نکنند و اگر جریمه شوند، گواهینامشان باطل می‌شد.

گواهینامه مدرک رسمی است که فرد میتواند با وسیله نقلیه خود رانندگی کند. گواهینامه به عنوان یک مدرک بسیار ارزش دارد.

آموزشگاه‌های راهنمایی رانندگی موسساتی هستند که با اخذ مجوز ازاداره راهنمایی و رانندگی  شهرستانها و استانها شروع به فعالیت می‌کنند.

برای دریافت گواهینامه باید در موسسات آموزش راهنمایی رانندگی ثبت نام کرد و بعد از گذراندن دوره ها لازم، با شرکت در آزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهینامه میشوید.

آموزشگاه رانندگی یگانه با داشتن مدرک معتبر آماده آموزش به شما متقضیان عزیز میباشد.

آموزشگاه رانندگی یگانه با داشتن مربیان مربیان مجرب و متعهد آمادگی پذیرش هنرجویان عزیز می باشد.

آموزشگاه رانندگی یگانه واقع در محله عمار یاسر قم و خیابان عمار یاسر 37 است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلار و همچنین هتل آراز، سرپرستی بیمه کارآفرین استان قم، شرکت اینترنت شاتل، فست فود فیله و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم قرار گرفته است.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ