پرش لینک ها

آموزش سئو به زبان ساده

اهداف سئو

سئو اهداف زیادی را در بر می گیرد. هر وب سایت ممکن است یک یا چند مورد از این اهداف را دنبال کند. هنگام مطالعه این بخش شما هم به اهداف کسب کار و وب سایتتان از انجام سئو فکر کنید چرا که بر استراتژی SEO شما موثر خواهد بود. در ادامه  با وبینو همراه باشید تا چند مورد از آن ها را شرح دهیم.

چرا باید سئو یاد بگیریم؟

حالا چرا بهینه سازی وب سایت در نتایج جستجو؟ چون تحقیقات نشان داده کمتر از 2% کاربران سراغ صفحه دوم نتایج جستجو میروند و فقط 5 رکورد اول صفحه اول را بررسی میکنند پس نه تنها سئو وب سایت یکی از مهمترین کارهایی است که باید یاد بگیرید بلکه لازم است که شما داخل نتایج جستجو در رتبه های بالاتری نسبت به رقبا قرار بگیرید چرا که همین عامل در نظر کاربران به منزله معتبر بودن سایت شماست و این عامل قطعا کمک میکند نسبت به سایر رقبا بیشتر فروش داشته باشید و کسب و کارتان رونق بیشتری پیدا کند.

با حداقل کدنویسی یک متخصص سئو میشوید!

برای اینکه به یک متخصص سئو تبدیل شوید و یا اینکه بخواهید سایت خودتان را بهینه کنید نیاز به کد نویسی خاصی ندارید و لازم نیست اصلا یک برنامه نویس باشید بلکه لازم است اصول سئو را به طور کامل بدانید و بتوانید آن را روی وب سایت خودتان و یا مشتری خودتان پیاده کنید .

همه صاحبان سایت تخصص سئو احتیاج دارند

خوب این یک خبر خوب برای کسانی است که میخوهند وارد عرصه سئو بشوند چرا که روزانه تعداد بسیار زیادی سایت ایجاد میشود که همه آنها به سئو و در نهایت مشتری هدف احتیاج دارند و از آنجایی که سئو نسبی است و بستگی به این دارد که رقبا چقدر وب سایت هایشان را سئو کرده اند، این یک کار تقریبا مادام العمر است و باید وب سایت رقبا رو بررسی و بر اساس آنها کار خودتان را انجام دهید، اگر هم شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید باید این را بدانید که سئو یکباره نیست و اگر شما این علم را ندانید باید هزینه بسیار زیادی را هرچند ماه یکبار و یا حداقل سالانه پرداخت کنید تا وب سایت خودتان را در نتایج نخست گوگل قرار دهید .

فروش ثابت بدون نیاز به تبلیغات با SEO

زمانی که وبسایتی را در کلمه کلیدی مرتبط با کسب و کار سئو کنید و به رکوردهای اول گوگل برسانید. شما بدون نیاز به هزینه کردن برای تبلیغات سنگین، کاربر و مشتری هدف رایگان از گوگل میگیرید. یکی از اصلی ترین هزینه های صاحبان کسب و کار تبلیغات هست که اگر سئو بدانید این هزینه را به حداقل و درآمد خودتان رو به بیشترین مبلغ میرسانید.

دسترسی به مخاطبان هدف به جای مخاطبان عمومی

با استفاده ازبهینه سازی وب سایت به سادگی به کاربر هدف خود دسترسی خواهید داشت و میتوانید محصولات خود را در معرض دید کاربران و مشتریانی قرار دهید که به محصول یا خدمات شما احتیاج دارند.

 

برای سئو فقط به اینترنت نیاز دارید

برای بهینه سازی یک وب سایت به طور میانگین به روزی 1 ساعت وقت لازم دارید که این عدد در ابتدا بسیار بیشتر از 1 ساعت و به مرور به مقداری در حدود هفته ای 2-3 ساعت میرسد، شما این کار را در هرجایی که به اینترنت دسترسی دارید می توانید انجام دهید و میتوانید حتی این کار را در بین کارهای خودتان به عنوان شغل دوم انجام بدید.

 

امنیت شغلی بسیار بالایی دارید

قطعا این تخصص یکی از مهمترین تخصص ها در زمینه طراحی سایت است و به همین علت از امنیت شغلی بسیار بالایی هم برخوردار است چرا که همه به این خدمات احتیاج دارند.

تخصصی که خیلی سریع میتوانید آن را یاد بگیرید

بهینه سازی وب سایت یکی از تخصص هایی است که به سادگی می توانید آن را یاد بگیرید و آن را پیاده سازی کنید. وب سایت های مختلفی را بهینه سازی کرده و کسب و کارتان را رونق دهید. اگر شما خودتان صاحب یک وب سایت هستید یکی از تخصص های بسیار مهم همین تخصص است که باید یاد بگیرید چطور وب سایت خودتان را در هر زمینه ای بهینه کنید و لازم نباشد سالانه هزینه های بسیار زیاد چند میلیونی را برای بهینه سازی وب سایتتان پرداخت کنید.

اما حتما به این نکته توجه کنید که کار کردن روی سئو مانند حرکت روی چاقوی تیزی است که اگر کار با آن را بلد نباشید همانقدر که شما را بالا میبرد میتواند شما را زمین زده و کلن سایت شما رو مسدود کند. گاهی اندکی هزینه کردن بهتر است تا سایتی که برای آن بسیار هزینه شده را از دست بدهیم.

تیم وبینو برای انجام پروژه های سئو آماده است تا سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد فقط کافی است با وبینو تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی کنیم.

 

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ