پرش لینک ها

نرم افزار افزایش بازدید سایت

بعد از طراحی و پیاده سازی یک وب سایت، یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی که مدیران سایت باید آن را جدی بگیرند ، افزایش بازدید سایت است. فرقی ندارد حوزه فعالیت سایت در چه زمینه ای است، برای بالا بردن بازدید سایت باید یک سری روش ها پیاده سازی شود تا سایت مورد نظر مانند سایت های بزرگ دیگر دارای ترافیک مناسبی باشد و محتوای سایت بیشتر دیده شود.

دلایل شکست بسیاری از وب سایت ها در همان ابتدای کار این است که از نرم افزار افزایش بازدید سایت استفاده نکرده اند و بازدید سایت بسیار پایین بوده است.

برخی از تکنیک های افزایش بازدید سایت عبارت است از :

1.نوشتن مقالات پر بازدید        2. برگذاری وبینار و رویداد        3. استفاده از ویدیو

  1. فعالیت در شبکه های 5. تبلیغات اینترنتی       6. استفاده از هشتگ های مناسب
  2. نوشتن عنوان های طولانی در مقالات 8 . بازاریابی از طریق محتوا    9. استفاده از نرم افزار افزایش بازید سایت

بعضی وقت ها برای افزایش بازدید وب سایت مورد نظر ، باید دست به دامن راه های میانبر شد. نرم افزارهای افزایش بازدید مستقیم یا با جستجوی کوئری های مشخص شده در گوگل سایت را باز میکنند. هرچه جستجو برای موارد مشخص شده بیشتر باشد رتبه سایت هم به همین ترتیب بالاتر میرود و این برای اینکه سایت مورد نظرمان بیشتر دیده شود تبدیل به یک سایت حرفه ای شد بسیار موثر است.

این نرم افزارها قابل نصب روی سرورهای مجازی یا سیستم های شخصی هستند و طریقه کار آن ها به این صورت است که ربات به صورت تصادفی با آی پی های نختلف موئری را جستجو میکند یا به صورت مستقیم آن را باز میکند.

 

 

افزایش بازدید سایت با نرم افزار می تونه شمارو کمک کنه تا رتبه خودتون رو در گوگل بالا بیارید ، از برای همین می تونید همین حالا از لینک زیر دانلودش کنید و ازش بهره ببرید

با تشکر از همراهی شما

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ