پرش لینک ها

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی وب سایت برای دانشگاه ها بسیار چالش برانگیز است زیرا آنها باید انواع مختلفی از کاربران را مجذوب خود کنند. یک طراحی وب سایت موفق برای آموزش عالی باید در خدمت دانشجویان آینده ، دانشجویان فعلی ، اساتید ، والدین و اعضای جامعه باشد. و هر یک از این گروه ها وظایف خاصی دارند که می خواهند به صورت آنلاین انجام دهند.

به عنوان مثال ، دانشجویان آینده ممکن است بخواهند تصاویر دانشگاه را ببینند ، در حالی که والدین ممکن است بخواهند به راحتی قبض شهریه را پرداخت کنند. به همین ترتیب ، دانشجویان فعلی ممکن است بخواهند نمرات خود را به صورت آنلاین بررسی کنند ، در حالی که اساتید می خواهند جدیدترین دوره های خود را ارتقا دهند. در ادامه با وبینو همراه باشید.

چرا به طراحی سایت دانشگاهی نیاز داریم؟

امروزه اکثر کارها از قبیل خرید محصولات خوراکی، تهیه بلیط و رزرو هتل برای مسافرت، اطلاع از آخرین اخبار و بسیاری از موارد دیگر با استفاده از خدمات غیر حضوری و بصورت آنلاین درحال انجام می باشد. در زمینه آموزش و مراکز علمی نیز این موضوع بیش از پیش احساس می شود. برای اینکه دانشجویان قادر باشند براحتی از آخرین برنامه های دانشگاه نظیر روز و ساعت کلاس ها، زمان امتحانات کلاسی و مواردی از این دست اطلاع داشته باشند، همچنین اساتید دانشگاه ارتباط موثر و راحت تری را با دانشجویان خود داشته باشند، نیازمند طراحی سایت دانشگاهی می باشیم.در اصول طراحی سایت برای مراکز علمی و دانشگاه ها می بایست به یک سری نکات از قبیل ظاهر مناسب در زمینه طراحی و رابط مناسب کاربری،گنجاندن امکانات و پارامترهای مهم و اساسی، اجرای مناسب سایت در هنگام تعداد بازدیدکننده زیاد و مواردی از این دست توجه کنیم.

مزایای طراحی پورتال دانشگاهی و سایت دانشگاه

طراحی سایت و طراحی پورتال دانشگاهی برای اساتید و دانشجویان مزایای بسیاری دارد. به وسیله طراحی وب سایت دانشگاهی این امکان فراهم می شود که آخرین اخبار در زمینه برگزاری کلاس های اساتید، فعالیت های علمی و ورزشی دانشگاه، معرفی کامل دانشکده ها به همراه هیئت علمی و موارد بسیاری دیگر قابل انجام باشد. همچنین طراحی پرتال دانشگاهی کمک می کند که یک پل ارتباطی قدرتمند میان اساتید و دانشجویان شکل گیرید. با استفاده از پورتال هر دانشجو با نام کاربری معین می تواند با استاد درس مورد نظر تماس داشته باشد، تکالیف و پروژه خود را ارسال کند، نمرات خود را مشاهده نماید و از آخرین وضعیت درسی با خبر شود. تیم ویستا با داشتن نمونه های موفق طراحی سایت و پرتال ، این فرصت را برای موسسات علمی فراهم نموده که درخواست خود مبنی بر طراحی سایت دانشکده را ارائه نمایند.

 

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ