پرش لینک ها

بات پلاگ چیست

به این مقاله امتیاز دهید

درپوش مقعد یا بات‌پلاگ (به انگلیسی: Butt plug) یک نوع اسباب‌بازی جنسی است و طوری طراحی شده‌است که در راست‌روده فرو برده شده و باعث تحریک جنسی شود. این وسیله از برخی لحاظ مثل آلت مصنوعی است اما از آن کوتاهتر و نوک تیز تر است. این وسیله کاملاً در راست‌روده فرونمی‌رود و در آن گم نمی‌شود، به همین خاطر استفاده از آن آسان و بی خطر است. بعضی از این درپوش‌ها مثل آلت تناسلی مردان است که برای رابطه‌های جنسی زنانه(لزبینی) فراهم شده.

لذت جنسی

وجود این وسیله در راست روده (به انگلیسی: Rectom) در زنان باعث تنگ‌شدن واژن شده و دخول برای‌مرد را لذت بخش‌تر می‌نماید. همچین تماس با نقطه جی را افزایش داده و باعث لذت جنسی در زن می‌شود. در مردان دچار مشکل دیر انزالی و نوع ویبراتور دار آن با تحریک پروستات باعث سرعت بخشیدن در انزال می‌شود.

خطرات استفاده

استفاده از این وسیله می‌تواند در صورتیکه در انتهای آن بخش وسیعی نباشد به‌طور کامل وارد راست روده شده و موجب انسداد گردد بدیهی است خروج آن بدون دخالت پزشک امکان‌پذیر نیست. خطر دیگر قطر آن است که در هنگامی که از قطر بزرگ آن استفاده شود و به خصوص هنگامی که به سرعت وارد شود می‌تواند باعث پارگی عضلات مقعد (اسفنکتر) شده یا به صورت جدی به مقعد و راست روده آسیب وارد کند که قطعاً نیازمند بستری در بیمارستان خواهد بود. هر چند هنوز تحقیقات کاملی در مورد استفاده طولانی مدت از این وسیله صورت نگرفته‌است اما توصیه می‌شود بیشتر از دو یا سه ساعت از آن استفاده نشود. عدم رعایت موارد بهداشتی می‌تواند باعث انتقال باکتریها و ویروسها به خصوص ایدز (اچ آی وی) در استفاده همزمان از این وسیله

منبع : ویکی پدیا

نظر مراجع درباره ی  بات پلاگ

آیا می توان همسر را با وسایل جنسی و آلات مصنوعی به صورت مستقیم ارضا کرد؟
حضرت آیت الله خامنه ای: در صورتی که ارضا توسط اعضای همسر انجام شود اشکال ندارد، ولی اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر انجام شود، جایز نیست.

آیت الله مکارم شیرازی: در صورتی که ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست هر چند بهتر ترک آن است.
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: زوجه می تواند با هر نقطه از بدن زوج خود را جنب نماید اما جواز استفاده از اشیاء خارجی توسط زوج محل اشکال است.

آیت الله سیستانی: حرام است.

آیت الله فاضل لنکرانی: ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست.

 

بات پلاگ خرید

خرید بات پلاگ

فروش بات پلاگ

کاربرد بات پلاگ چیست

بات پلاگ فوكس چيست

بات پلاگ خرگوشی

پلاگ بات

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ