پرش لینک ها

سئو در وردپرس چیست

به این مقاله امتیاز دهید

سئو در وردپرس چیست؟ در این مقالۀ سایت وبینو قصد داریم تا به یکی از اصلی ترین مباحث دیجیتال مارکتینگ، یعنی سئو بپردازیم. ضرورت دیجیتال مارکتینگ امروزه بر کسی پوشیده نیست و تقریباً کسب و کارهایی که وارد این حوزه نشده اند، از گردونۀ رقابت کنار رفتند.

بسیاری از کسب و کار ها هستند که اهمیت این مبحث را به خوبی نمی دانند و در هم اکنون و یا در آیندۀ نزدیک، به ضرورت دیجیتال مارکتینگ پی می برند.

سئو و تأثیرات شگفت انگیز آن در وردپرس

همانطور که اشاره شد، دیجیتال مارکتینگ یکی از مهم ترین مسائل روز جهان است و کسب و کارهایی که وارد این حوزه شدند، بسیار جلوتر از دیگران هستند. ما در وبینو با جمع کردن تیمی متخصص، متشکل از جوانان نخبه و با استعداد، سعی کردیم این نیاز جامعه را در حد کامل برطرف سازیم.

یکی از بخش های مهم در دیجیتال مارکتینگ، سئو است. امروزه ما بسیاری از نیازهای خود را با سرچ کردن در گوگل برطرف می سازیم. حتماً شما هم مشاهده کردید که تقریباً هر سؤال بی جوابی در گوگل پاسخ داده شده است.

با گسترش فناوری و اینترنت در نسل ما، از کودک 5 ساله تا پیرمرد 70 ساله موبایل هوشمند در اختیار دارند. تمام موبایل ها به گوگل دسترسی دارند. پس خیلی واضح است که اگر می خواهید در پاسخ سؤال و یا رفع نیازهایی که جست و جو می کنند،باشید، باید با مبحث سئو  این مهم را فراهم کنید.

گوگل یکی از شگفتی های زمان ما می باشد. در ابتدا گوگل سعی داشت تا به کاربران یاد دهد تا درست سرچ کردن را یاد بگیرند. اما پس از مدتی دید که کاربران زیادی هستند که مفهوم ذهن خود را نمی توانن جست و جو کنند.

بسیاری غلط املایی دارند و برخی دیگر اصلا نمی دانند چه واژه ای به کار ببرند. برای همین گوگل سعی کرد تا موتور جست و جوی خود را هوشمند طراحی کند تا این هوش مصنوعی بتواند مفهوم کاربر را تشخیص دهد.

سئو وردپرس چیست؟

فرض کنید شما به دنبال واژۀ سئو وردپرس چیست در گوگل باشید. اما اشتباها بنویسید: سیو وردبرس سیست؟

کلمه ای که گوگل به شما نشان می دهد شکل زیر است.

سئو وردپرس چیست

گوگل خودش تشخیص داد که شما به دنبال چه چیزی می گردید و عنوان درستی که در ذهن شما هست را به شما نمایش می دهد.

واقعا گوگل بی نظیر است.

از بحث اصلی خارج نشویم. همانطور که می دانید طراحی سایت با پلتفرم ها و زبان های مختلفی انجام می شود. یکی از این بستر ها وردپرس است که امروزه بسیاری از آن برای طراحی سایت استفاده می کنند. اگر شما هم از وردپرس استفاده می کنید حتما برای سئو وردپرس تا انتهای این مقاله را بخوانید.

سئو در وردپرس بسیار حائز اهمیت است. البته در هر زبان برنامه نویسی سئو حرف اول را می زند. فرض کنید شما می خواهید جنسی را بفروشید اما روی سئوی آن کار نکردید. چطور انتظار دارید که با یک طراحی سایت محصول خودتان را هم بفروشید؟!

برای اینکه این مهم را برطرف کنید باید حتما روی سئو وردپرس خود کار کنید. بسیاری از افراد اهمیت سئو را نمی دانند. طراحی سایت در قم گام اول این پروژه است و  شما بعد از طراحی سایت باید به سئو اهمیت بدهید و برای ان هزینه کنید.

در وردپرس و سایر زبان های برنامه نویسی، تولید محتوا 30 درصد سئو است. 30 درصد دیگر مربوط به ساخت و تحلیل بک لینک است.10 درصد بهینه سازی سورس و 30 درصد سرچ کنسول و سایر نکات است. تمام این موارد دست به دست هم می دهند تا شما یک سایت سئو شده داشته باشید.

سفارش تولید محتوا سئو

تولید محتوا سئو یکی از سخت ترین بخش های سئو است. شما باید ذهن خلاقی داشته باشید تا بتوانید به راحتی و به صورت علمی سئوی سایت خود را پیش ببرید. این کار نیاز به کسب تخصص و مهارت دارد. در مرحلۀ اول توصیه می کنم اگر به این کار علاقه دارید، در کلاس های سئوی وبینو شرکت کنید و دانش سئو خود را افزایش دهید. اما از آنجا که این کار بسیار سخت است و نیاز به علاقه دارد، اگر به این کار علاقه مند نیستید پیشنهاد می کنم کار را به متخصصین وبینو بسپارید.

ما  سابقه راه اندازی بیش از 30 استارت اپ موفق را در رزومۀ خود ثبت کردیم و روی بسیاری از عناوین تیتر یک گوگل هستیم. وبینو در هر بخش سئو وردپرس نیروی متخصص دارد. در بخش بهینه سازی متخصصینن توانایی داریم که می توانند سایت شما را دگرگون کنند.

برای تولید محتوا نیز نگران نباشید. وبینو با کمترین قیمت، بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان می اورد.

سئو وردپرس نیاز به چه چیزهایی دارد

امیدوارم که تا اینجای مقاله سئو وردپرس چیست برای شما مفید بوده باشد. سئو وردپرس ابتدا نیاز به یک سری بهینه سازی ها در قسمت کدهای وردپرس دارد و سپس نیاز به نصب برخی از افزونه های سئو.

شما پس از انجام این کارها نیاز دارید به تولید محتوا . تولید محتوا نیز که در قسمت نوشته ها و ایجاد برگه است.

سئو بحث تخصصی است و نیاز به تجربه زیاد دارد. پیشنهاد می کنم همین امروز سئوی سایت وردپرسی خود را به تیم وبینو بسپارید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ