پرش لینک ها

گروه واتساپ خانمها

4.7/5 - (3 امتیاز)

گروه واتساپ خانمها عنوان این مقاله وبینو است. در این مقاله ابتدا اطلاعاتی درباره واستاپ و سپس بهترین گروه های واتساپ خانم ها معرفی می شود.

واتساپ توسط فردی به نام جان کوم که اوکراینی است، درست شد. جان کوم بعد از اینکه در سال 2014 از واتساپ استقبال خوبی شد، این برنامه را به فیس بوک با قیمت 19 میلیارد دلار فروخت.

تنها همین کار او سبب شد تا او به یکی از 100 نفر برتر سرمایه داران جهان بپیوندد. زمانی که شما یک ایده را در موقعیت مناسب عملی و اجرا می کنید، بیست سال بعد همچین نتیجه درخشانی می بینید.

برای مثال شبکه های مجازی داخلی که در زمانی که تلگرام فیلتر شد بسیار گسترده شدند، خیلی تبلیغ گسترده ای داشتند. اما به دلیل باگ های زیادی که داشتند، عدم پهنای باند و … خیلی زود با عدم استقبال مردم مواجه شدند.

ایا تبلیغی که در ابتدا برای این شبکه های داخلی میشد هنوز هم انجام می شود؟ یادم نمی رود مشغول تماشای شبکه سه سیما بودم که مجری گفت تنها فضای مجازی ما ادرس //// در پیام رسان داخلی سروش است و بعد چند دقیقه ای درباره خوبی های این برنامه گفت.

تمام شد همان یک ماه اول بود که این برنامه داخلی تبلیغ شد و مطمئننا برای گسترش ان نیز بودجه کافی کنار نگذاشته اند.

جان کوم در سال 2000 یک ایفون خرید. زمانی که وارد اپ استور شد، دید که تنها 7 ماه است که اپ استور برای مخاطبان ایفون در نظر گرفته شده. همین سبب شد تا ایده پیام رسانی با عدم تبلیغات، تجربه کاربری جذاب برای مخاطب، امنیت اطلاعات به سر جان کوم بیاید.

در سال 2009 واتساپ متولد شد. البته این برنامه هم در ابتدا مشکلات بسیار زیادی داشت  که حتی منجر به نا امیدی تیم توسعه دهنده این برنامه شده بود.

فرض کنید چندین سال روی پروژه ای وقت گذاشتید که نقاط ضعف بسیار زیادی دارد.

برای درک بهتر موضوع باید بگویم که خود جان هم به دنبال پیدا کردن شغل بود. زیرا او 14 سال از عمر خود را برای ساختن این برنامه گذاشته بود.

چند ماه بعد از عرضه واتساپ و بعد از ادامه دادن این مسیر سخت توسط جان کوم و رفقایش، نوتفیکیشن های واتساپ را با هم ادغام کردند. این امکان به کاربران این اجاره را می داد که زمانی که وضعیت خود را به روز کردند، دوستان ان ها نیز از این وضعیت مطلع شوند. همین پلی بود برای رشد چشمگیر واتساپ. واتساپ ناگهان در جهان محبوبیت زیادی پیدا کرد.

البته در ایران واتساپ محوبیت زیادش را مدیون مسئولینی است که تلگرام را فیلتر کردند.افرادی که با فیلترینگ تلگرام کاری کردند تا بسیاری از کاربران با فیلتر شکن وارد مرورگر های خود شوند و این یعنی خطر چندین برابری.

پس از فیلتر شدن تلگرام عده زیادی نیز به واتساپ روی آوردند و گروه های خانوادگی و کاری تشکیل دادند.

گروه واتساپ خانمها هم یکی از رایج ترین این گروه ها است. معمولا همسایه ها در این گروها عضو هستند و البته این گروه ها اصلا توصیه نمی شود زیرا برای ما مردان بسیار حوصه سر بر است.

یکی از دلایل اینکه باید مراقبگروه واتساپ خانمها و دختران خود باشیم این است که در واتساپ با شماره می توان عضو گروه شد. این مورد در گروه ها به این صورت است که زمانی که مدیر گروه شماره شما را عضو گروه کند، کاربر می تواند به تمام شماره ها دسترسی داشته باشد.

واتساپ ادعا کرده که امنیت بسیار بالایی دارد و در حفظ حریم شخصی بسیار کوشا است که فکر نمی کنم به همین آسانی باشد و حریم شخصی واقعا رعایت شو.د

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید