پرش لینک ها

باربری یاسر امین قم

در یک تعریف جامع و کامل به طور کلی میتوان گفت که به هر گونه جابجایی انسان، حیوان، کالا و جنس از یک نقاطی به نقاط  دیگر که موقعیت جغرافیایی آن تغییر کند  باربری یا حمل و نقل که تلفظ انگلیسی آن Transport است گفته میشود.

باربری را به طور کلی و اساسی میتوان به هوایی، زمینی، دریایی، کابلی و ریلی تقسیم کرد.

 

یکی ازدغدغه های مهم مردم که با گذشت زمان بیشتر با آن روبرو می‌شوند انتخاب شرکت حمل و نقل و باربری مناسب در هنگام اثاث کشی و تغییر محل زندگی است، برای پیدا کردن شرکت باربری معتبر با وجود تعداد بالای مجموعه های تقلبی کار دشوار و حساسی است.

شرکت باربری یاسر امین ارائه دهنده‌ی خدمات صفر تا صد حمل و نقل است. اگر شما هم دغدغه‌ی پیدا کردن یک سرویس باربری مطمئن، با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت را دارید پیشنهاد ما به شما شرکت حمل و نقل یاسر امین است.

 

شرکت حمل و نقل یاسر امین واقع در استان قم جهت ارسال بار شما به تمام نقاط ایران و عراق با نازلترین قیمت و بالا ترین کیفیت در خدمت شماست.

 

شرکت حمل ونقل یاسر امین در قم، منطقه 3، جاده قدیم قم تهران، بلوار خداکرم، نبش کوچه بیستم واقع شده است. موقعیت جغرافیایی این مکان واقع در نزدیکی مراکزی مانند  پایانه مسافربری وانبار جنت اتوماسیون حمل باربری و سرای ایرانی و جایگاه CNG و مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین و سبک قرار گرفته است.

 

جمع آوری و ارسال بار از کلیه شهرهای ایران به کلیه شهرهای کشور عراق :

 

♦کربلا       ♦ بصره       ♦ حله        ♦نجف        ♦کاظمین        ♦دیوانیه         ♦بغداد          ♦ناصریه         و…

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید
پشتیبانی واتس آپ