پرش لینک ها

ارز های دیجیتالی

5/5 - (21 امتیاز)

شاید ارزهای دیجیتال را چندسال پیش اصلا نمی شناختیم. اما امروزه کودکانمان هم از بازار ارزهای دیجیتالی کسب درآمد می کنند. بازار ارزهای دیجیتالی چندسالی است که در سراسر جهان، سر و صدای زیادی به پا کرده است.

عدم نیاز به دولت ها در قانون گذاری و سادگی انتقال ارزهای دیجیتال بین کاربران کشورهای مختلف، یکی از اصلی ترین دلایل این استقبال بوده است. در این مقالۀ وبینو قصد داریم تا اطلاعات مفیدی دربارۀ دنیای ارزهای دیجیتالی با شما به اشتراک بگذاریم.

البته باید توجه داشته باشید که ارزهای دیجیتال مانند چاقویی دو لبه است. باید استفاده از آن را بلد باشید. افراد زیادی بودند که در این بازار به دلیل عدم آگاهی کافی، در یک شب تمام سرمایۀ دلاری خود را از دست دادند و از هیچ طریقی امکان پیگیری برای آن ها وجود ندارد.

تاریخچه ارزهای دیجیتالی

تاریخچه ارزهای دیجیتال بر می گردد به سال 2008؛ سالی که ساتوشی ناکاموتو ایمیلی برای تعداد زیادی از کاربران فرستاد که در آن وایت پیپر بیت کوین آمده بود. سال 2009 اولین ارز دیجیتالی جهان توسط ساتوشی ناکاموتو خلق شد.

ساتوشی برای اینکه ارز دیجیتالی که می سازد به هیچ دولتی وابسته نباشد از بستری به نام بلاک چین کمک گرفت. بلاک چین بستری است که در آن زنجیره های بلوکی به هم متصل هستند. منظور از بلاک در این جا صفحات مجازی هستند که به صورت رمزنگاری شده درآمده اند.

هر بلاک دارای رمزی است که به صورت کاملاً تصادفی برای آن ایجاد شده است.

بلاک چین چیست؟

بلاک چین که تشکیل شده از بلاک های مختلف، زنجیره ای به هم متصل است که به صورت کاملاً غیرمتمرکز کار می کند. فناوری بلاک چین در سال 1991 توسط استوارت هابر و اسکات اتورنتا اختراع شد. البته شایان به ذکر است که در سال 1982 فردی به نام دیوید چائوم این ایده را مطرح کرده بود.

به هرحال این دو مخترع، می خواستند سیستمی درست کنند که در آن به فعالیت هایی که در گذشته انجام شده، امکان دسترسی و تغییر وجود نداشته باشد. البته نکته مهم دیگری را نیز در نظر داشتند که این سیستم بتواند گزارش کاملی از فعالیت های خود ارائه دهد.

کار سئو سایت در قم را به وبینو بسپارید

یک مشکل اساسی در این ساختار وجود داشت که هابر و استورنتا برای رفع آن از درخت مرکل استفاده کردند. درخت مرکل سبب می شد تا هر بلاک، چندین تراکنش جدید و سند را یک بلوک جمع آوری کند. همچنین در هر بلاک به کمک درخت مرکل می توانستند بخشی از تراکنش های قبلی را ذخیره کنند.

بلاک چین بیت کوین موجب شد تا محل نگهداری اطلاعات مهم، برخلاف سیستم رایج بین المللی که بانک ها آن را به عهده دارند، توسط خود سیستم انجام شود.

در ابتدا هر فردی با کامپیوتر شخصی خود و با اتصال به شبکه، تبدیل به یک سرور بلاک چین می شد. این دفتر کل اطلاعات، به شکل توزیع شده ای در سیستم های مختلف اجرا می شود.

البته امروزه که سختی شبکه افزایش یافته، دستگاه هایی مخصوص این کار طراحی شده است که به آن ها دستگاه ماینر گفته می شود.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

یکی از سؤالات رایجی که بسیاری از دانشجویان در وبینو آن را مطرح می کنند، بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری است.

همۀ ما علاقه داریم تا سرمایۀ خود را در زمان کم چندین برابر کنیم. اما دنیای ارزهای دیجیتالی نیازمند آموزش و کسب مهارت است.

در این بازار مالی، یک شبه پولدار شدن شبیه به فیلم های تخیلی است. همانطور که احتمال دارد یک نفر صبح که از خواب بیدار می شود در حساب بانکی خودش  میلیون ها دلار پول را مشاهده کند، در این بازارهم احتمال یک شبه پولدار شدن تا همین حد است.

بله اگر شما آموزش دیده باشید شاید مدت ها تلاش کنید و در یک شب نتیجه زحمات خود را ببینید ولی اینکه فکر کنید یک ارز را می خرید و فردا صبح میلیارد می شوید کاملاً اشتباه است.

برای اینکه شما در بازار ارزهای دیجیتالی، موفق باشید، پیشنهاد می کنم ابتدا دانش خود را افزایش دهید. مجموعه وبینو توسط استاد مجتبی قدیریان دوره های بسیار مفیدی در این زمینه آماده کرده است.

دوره ارزهای دیجیتالی در تهران

دوره ارزهای دیجیتالی در تهران توسط استاد مجتبی قدیریان به زودی برگزار می شود. پس از سمیناری که در تاریخ 1401/3/4 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، پس از استقبال گم عزیزان، قرار شد دوره های ارزهای دیجیتالی به صورت منظم در تهران برگزار شود.

برای ثبت نام در دوره های ارزهای دیجیتال تنها کافی است با کارشناسان وبینو ارتباط برقرار کنید تا بهترین دوره ارزهای دیجیتال را با توجه به دانش و مهارت شما در حوزۀ کریپتوکارنسی را به شما معرفی کنند.

ليست قيمت ارزهاي ديجيتالي

قیمت ارزهای دیجیتالی به صورت لحظه ای تغییر می کند. هر ارز دیجیتال یک نمودار قیمت مانند شکل زیر دارد.

در این نمودار قیمت ارزهای دیجیتالی، تمام اطلاعات برای ترید کردن وجود دارد. تنها باید دانش ترید کردن را داشته باشید تا به راحتی کسب درآمد کنید.

نمودار ارزهای دیجتالی در تایم فریم های متفاوتی قابل تنظیم است. هر ارز دیجیتال همان طور که اشاره شد یک نمودار قیمت دارد که درآن میزان معامله در ثانیه، قیمت لحظه ای، مقدار فروش و … را به شما نشان می دهد.

نمودار بالا، نمودار قیمت بیت کوین است. از آن جا که بیت کوین اولین رمز ارز جهان است، بزرگترین حجم بازار متعلق به این ارز است. برای همین معمولاً بیشتر ارزها، با توجه به قیمت بیت کوین تغییر می کنند. زمانی که بیت کوین به قیمت 69 هزار دلار رسیده بود، ارزی نبود که در روند نزولی باشد و 99 درصد ارزهای برتر، بازار صعودی داشتند.

معمولاً تریدرهای حرفه ای علاوه بر بررسی نمودار قیمت ارز دیجیتالی مد نظرشان، نیم نگاهی به چارت بیت کوین هم دارند.

سایت های معروفی هستند که قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالی را نمایش می دهند. یکی از معروف ترین این سایت ها، سایت کوین مارکت کپ است که تمامی اطلاعات لازم را به صورت لحظه ای در اختیار تمام کاربران قرار می دهد.

خبر خوب برای کاربران ایرانی که این سایت محدودیتی برای کاربران ایرانی ندارد.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی

قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی به صورت لحظه ای تغییر می کند. یک معامله گر، از قبل بازار را بررسی کرده و منتظر است تا بهترین زمان برای ورود را پیدا کند.

هر تحلیلگر با توجه به استراتژی که دارد، تصمیم می گیرد که در چه زمانی و با چه حجم از سرمایه ای وارد بازار شود، و در چه زمانی از بازار خارج شود.

برای اینکه ترید موفقی داشته باشید نیازمند ذهنی آرام هستید.

استاد مجتبی قدیریان در مصاحبه ای که با تیم وبینو داشتند، به این نکته مهم اشاره داشتند که روزهایی که بیش از حد به ترید کردن پرداختم، بیشتر از اینکه به دست بیاورم، از دست دادم.

برای اینکه قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی را مشاهده کنید می توانید از صفحه اصلی وبینو نیز استفاده کنید.

آشنایی با ارزهای دیجیتالی برتر

سایت کوین مارکت کپ، صد ارز دیجیتالی برتر را نمایش می دهد. این رتبه بندی با توجه به حجم بازاری است که یک ارز دارد. ارز دیجیتالی بیت کوین که از سال 2009 توسط ساتوشی به جهان معرفی شد، تا به امروز رتبه یک این سایت را به خود اختصاص داده است.

بعد از ارز دیجیتالی بیت کوین، اتریوم در جایگاه دوم قرار دارد. البته جایگاه های اول تا به امروز ثابت بوده ولی بقیه جایگاه ها با تغییرات زیادی مواجه شده است.

شما برای اینکه ارزهای دیجیتالی برتر را شناسایی کنید باید همیشه اخبار فاندامنتال بازار ارزهای دیجیتال را دنبال کنید. علاوه بر این شما با دانستن تحلیل تکنیکیال، به راحتی با مشاهده چارت قیمت ارزهای دیجیتالی بهترین فرصت ها را شکار می کنید و خودتان ارزهای دیجیتالی برتر را برای سود گرفتن می سازید.

توجه داشته باشید که از خرید شت کوین ها و ارزهای دیجیتالی که پشتوانه ندارند، خودداری کنید.

ما در سایت وبینو قیمت ها و تحلیل های ارزهای دیجیتال را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. امیدوارم که مطالعه این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

اخبار و اطلاعات ارزهای دیجیتالی

برای اینکه در بازار ارزهای دیجیتالی به موفقیت برسید، باید از اطلاعات روز جهان، اخبار بازارهای مالی،توئیت فعالان این بازار و بسیاری دیگر از این موارد با خبر باشید. طبیعی است که اگر شاغل باشید انجام دادن تمام این موارد، نیاز به وقت زیادی می خواهد که شما از آن بی بهره هستید.

بازار ارزهای دیجیتالی گره خوره از رابطۀ فاندامنتال و تکنیکال. شما در هرکدام هم که حرفی برای گفتن داشته باشید، باید حواستان به دیگری نیز باشد. مواقعی پیش آمده که بازار از نظر تکنیکنال صعودی بوده ولی در یک زمان کوتاه تمام تحلیل ها برعکس می شوند و بازار می ریزد و حمایت های شما را نیز می شکند. بعداً که بررسی می کنیم مشاهده می کنیم که در بازار ارزهای دیجتالی خبری منتشر شده و مثلا ایلان ماسک توئیتی نیز دربارۀ ارزی صادر کرده که موجب شده روند این ارز تغییر پیدا کند.

این تأثیرات خصوصاً در ارزهای غیر از بیت کوین بسیار زیاد است. ما در سایت وبینو تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا برای شما عزیزان، مجموعۀ از این اخبار مهم را به صورت شبانه روزی آماده کنیم. همچنین شما با پیوستن به کانال تلگرام و پیج ایسنتاگرام ما به راحتی از این اخبار و سینگال های برتر بازار با خبر می شوید.

اگر علاقه دارید که در بازار ارزهای دیجیتالی حرفی برای گفتن داشته باشید، وبینو را از دست ندهید.

 

قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین به دلیل اینکه این ارز دیجیتالی، در بین مردم از محبوبیت خوبی برخوردار است و این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله در وبینو رتبۀ ده کوین مارکت کپ را به خود اختصاص داده است، از مواردی که بسیاری به دنبال آن هستند.

ما در سایت وبینو امکان مشاهده لحظه ای قیمت ها را برای کاربران فراهم کرده ایم. از دیگر مواردی که در سایت وبینو با استقبال خوبی روبه رو شده، صفحه تحلیل ارزهای دیجیتال است.

قیمت دوج کوین در سایت وبینو به صورت هفتگی بررسی و تحلیل می شود و همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را دربارۀ قیمت دوج کوین از پشتیبانی پرسیده و در زمان کوتاهی پاسخ خود را دریافت کنید.

قیمت لحظه ای دوج کوین

ارزهای دیجیتالی همانطور که می دانید دائماً در حال تشکیل کندل های جدید و الگو های جدید هستند. یک تریدر روند کلی بازار را در نظر می گیرد و در همان مسیر حرکت می کند. فقط در صورتی مسیر خود را عوض می کند که نشانه های جدی برا تغییر روند مشاهده کند.

قیمت لحظه ای دوج کوین در سایت وبینو نمایش داده می شود. دوج کوین بیشترین قیمت خود را در 18 اردیبهشت 1400 مشاهده کرد. در آن زمان قیمت دوج کوین به 0.731080 دلار رسید که معادل 16.339 تومان بود.

قیمت ارز دیجیتال دوج کوین از اخبار و توئیت ها تأثیرات زیادی می پذیرد. برای مثال ها بارها شده ایلان ماسک توئیتی زده و با یک توئیت قیمت این ارز رشد های عجیب و غریب کرده.

توییتر ایلان ماسک درمورد دوج کوین

ایلان ماسک بارها در توییتر خود، درباره علاقه خود به ارز دوج کوین اشاره هایی داشته است. در یک روز جمعه ایلان ماسک در توییتر خود اعلام کرد که شرکت تسلا در معاملات خود، دوج کوین را نیز می پذیرد.

همین توئیت کافی بود تا دوج کوین رشد عجیبی را تجربه کند. برخی از فعالان بازار معتقد هستند که توئیت های ایلان ماسک به نوعی دستکاری در بازار محسوب می شود.

بازار رمز ارزها اولین باری نیست که از یک توئیت تأثیر می پذیرد. بارها شده که ثروتمندانی مانند ایلان ماسک با یک توئیت روند را تغییر داده اند.

دو سال پیش بود که ایلان ماسک با پذیرش رمز ارزهایی مانند بیت کوین برای شرکت تسلا موافقت کرد. همین امر سبب شد تا ارزش 1.5 میلیارد دلار به بیت کوین افزوده شود. البته جالب است چندماه بعد ایلان ماسک به دلیل اینکه نگرانی زیست محیطی دارد پذیرش بیت کوین را متوقف کرد.

تریدر حرفه ای باید یاد بگیرد که با سرمایه داران حرکت کند.

ارز دوج کوین

ارز دوج کوین Dogecoin» (DOGE)» بر اساس «Meme» اینترنتی محبوب «doge» ساخته شده است و شیبا اینو را بر روی لوگوی خود نشان می دهد.

ارز دیجیتال دوج کوین،  Open Source است و توسط بیلی مارکوس(Billy Markus) از پورتلند، اورگان(Oregon) و جکسون پالمر(Jackson Palmer) از سیدنی، استرالیا ایجاد شد و در دسامبر 2013 از لایت کوین Fork شد.

سازندگان Dogecoin آن را به عنوان یک ارز رمزنگاری سرگرم کننده و ساده تصور کردند که جذابیت بیشتری نسبت به بیت کوین و مخاطبانش دارد زیرا بر اساس یک Meme ساخته شده.

تحلیل دوج کوین

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین در سایت وبینو به صورت هفتگی قرار می گیرد. همانطور که می دانید تحلیل ارزهای دیجیتال یکی از مهم ترین بخش های آموزش دوره رالی ثروت در راهبران است.

شما پس از گذراندن دوره رالی ثروت، به راحتی می توانید ارز مورد نظر خود را در بازه های زمانی مختلف تحلیل کنید.

شما با داشتن تحلیل ارز دیجیتال، بهترین زمان ها برای خروج و ورود به بازار را می دانید و قبل از اینکه کندل ها تشکیل شوند، شما آن ها را پیش بینی کرده اید.

اینده دوج کوین

اینده دوج کوین به نظر می آید بسیار خوب باشد. Dogecoin در درجه اول به عنوان یک سیستم انعام در Reddit و Twitter برای پاداش ایجاد یا به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت استفاده شده است. شما می‌توانید با شرکت در برنامه هایی که از ارز دیجیتال استفاده می‌کند،  Dogecoin را به عنوان پاداش دریافت کنید، یا می‌توانید Dogecoin خود را از یک  Dogecoin faucet (دوج کوین فاست )دریافت کنید.

Dogecoin faucet وب سایتی است که مقدار کمی از Dogecoin را به صورت رایگان به عنوان معرفی این ارز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در جوامع Dogecoin ارتباط برقرار کنید.

دوج کوین قیمت

 

ما در سایت وبینو به صورت لحظه ای قیمت دوج کوین را در اختیار شما قرار می دهیم. ما سعی کردیم همچنین اطلاعات لازم درباره حجم بازار و عرضۀ موجود این ارز را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت دوج کوین به تومان در زمان نگارش این مقاله در وبینو 2.222 تومان است. البته این با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار است که به این قیمت رسیده.

استخراج Dogecoin چگونه است؟

دوج کوین از چند جهت با پروتکل اثبات کار بیت کوین متفاوت است، یکی از آنها استفاده از فناوری Scrypt (اسکریپت)(معنی:رمزگذاری)است.این ارز دیجیتال دارای زمان بلوک 1 دقیقه است و عرضه نامحدود دارد، به این معنی که هیچ محدودیتی برای تعداد Dogecoin قابل استخراج وجود ندارد. شما می توانید Dogecoin را به صورت انفرادی یا با پیوستن به یک استخر استخراج استخراج کنید. یک ماینر Doge می تواند این ارز دیجیتال را در ویندوز، مک یا لینوکس و با یک GPU استخراج کند. از سال 2014، شما همچنین می توانید لایت کوین را در همان فرآیند استخراج Dogecoin استخراج کنید، زیرا فرآیندها ادغام شدند.

بنیاد دوج کوین و هیئت مشاوران

در سال 2014، یک بنیاد غیرانتفاعی توسط اعضای تیم Dogecoin برای ارائه پشتیبانی، حمایت، حفاظت از تجارت و مدیریت پروژه این ارز دیجیتال تشکیل شد. با این حال، این بنیاد به مرور زمان منحل شد.

پس از چندین سال غیرفعال بودن، این بنیاد در سال 2021 با تمرکز مجدد بر حمایت از اکوسیستم Dogecoin، جامعه و ارتقای آینده بلاک چین Dogecoin راه اندازی شد. علاوه بر برخی از تیم اصلی، این پروژه اکنون دارای برخی از کارکنان باتجربه در این صنعت به عنوان بخشی از هیئت مشاوران خود است.

طبق وب سایت این بنیاد، اعضای هیئت مدیره هر ماه برای بحث در مورد مسائل مربوط به Dogecoin ملاقات خواهند کرد.

در رابطه با مشاورانش، این گروه متشکل از بیلی مارکوس بنیانگذار Dogecoin، مکس کلر(Max Keller) توسعه‌دهنده اصلی پروژه، ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin) بنیانگذار اتریوم و ایلان ماسک به نمایندگی از رئیس دفتر خانواده ماسک و جرد برچال(Jared Birchall)است.

اعضای هیئت مشاوران در قسمت های مختلف فعالیت خواهند کرد. در حالی که کلر به عنوان مشاور فنی پروژه خدمت می کند، مارکوس مسئول انجمن و  Memeخواهد بود. در همین حال، بوترین به عنوان مشاور بلاک چین و رمزارز برای این بنیاد عمل خواهد کرد و بیرچال به عنوان مشاور حقوقی و مالی ایلان ماسک را نمایندگی خواهد کرد.

وبینو یک شرکت طراحی سایت در قم است

یکی از سؤالات پرتکرار در دنیای ارزهای دیجیتال، پرسش دربارۀ اتریوم است. امروز همراه شما هستیم تا دربارۀ قیمت لحظه ای ارز دیجیتال اتریوم، قیمت اتریوم به دلار را با شما به اشتراک بگذاریم. برای آشنایی بیشتر با اتریوم تا انتهای این مقاله در وبینو همراه ما باشید.

اتریوم چیست؟

اگر برای شما هم سوال ایجاد شده که اصلاً اتریوم چیست باید بگویم که اتریوم در واقع یک سیستم بلاکچینی غیرمتمرکز است که متن باز است.

ارز دیجیتال این شبکه که مخصوص آن است اتر نام دارد.

شبکه اتریوم این امکان را به سایر ارزهای دیجیتال نیز می دهند تا از شبکه آن به عنوان بستری برای خود استفاده کنند و همچنین امکان قرار داد های هوشمند را برای افراد محقق می کند.

ویتالیک بوترین وایت پیپر اتریوم را در سال 2013 منتشر کرد. «Vitalik Buterin» پژوهشگری است که قبل از انتشار این وایت پیپر در ارزهای دیجیتال فعالیت های زیادی داشته است.

ویتالیک برنامه نویس، پژوهشگر و یکی از بنیان گذاران مجله بیت کوین بود. Bitcoin Magazine در سال 2014 بودجه مورد نیاز خود را از طریق ویتالیک بوترین و سایر بنیان گذاران اتریوم به دست آورد. البته این تأمین بودجه با یک فروشی آنلاین عمومی تأمین شد.

ذر این رویداد تیم موفق شدند تا 18.3 میلیون بیت کوین جمع آوری کنند.

زمانی که اتریوم عرضه شد، قیمت آن0.311 دلار بود. در عرضه اولیه، بیش از 60 میلیون اتریوم به فروش رسید.

هدف تیم بنیان گذار اتریوم و ویتالیک بوترین چیزی جز تبدیل شدن به یک شبکه جهانی نبود.پلتفرم جهانی که به کاربران سراسر دنیا این اجازه را می دهند تا دربرابر هرگونه تقلب و خرابی فعالیت داشته باشند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم مانند سایر ارزهای دیجیتال هر روز، هرساعت، هر دقیقه و بلکه هر ثانیه در حال نوسان است. اتریوم مدت هاست که به عنوان دومین ارز سایت کوین مارکت قرار دارد و این نشان دهنده حجم بالای این بازار است.

فعالان در حوزه ارزهای دیجیتال باید توجه داشته باشند که قیمت بیت کوین بر روی تمام ارزهای دیجیتال این حوزه بیشترین تأثیر را دارد/

برای اینکه به این نتیجه برسید تنها کافی است زمان هایی که بازار بیت کوین ریزش داشته را بررسی کنید. در این زمان مشاهده می کنید که بیشتر بازار قرمز است.

اتریوم همچنین حجم معاملاتی زیادی دارد و همین نکته سبب شده تا رتبه دوم را در سایت کوین مارکت کپ به خود اختصاص دهد.

معمولا ارزهای دیگر غیر از بیت کوین نوسانات بیشتری دارند. برای مثال اگر نمودار قیمتی بیت کوین و اتریوم را با هم مقایسه کنید متوجه می شوید برای مثال زمانی که بیت کوین 4 درصد ریزش داشته، این افت قیمت برای اتریوم بیش از 4 درصد بوده است. البته این یک فرمول نیست و گاهی عکس این موضوع اتفاق می افتد. اما به دلیل حجم بالایی که بیت کوین دارد بیشتر مواقع مورد اول اتفاق می افتد.

قیمت اتریوم را به صورت لحظه ای می توانید در سایت وبینو مشاهده کنید. در ابتدای این مقاله قیمت اتریوم برای شما عزیزان قرار داده شده است.

قیمت لحظه ای اتریوم

قیمت لحظه ای اتریوم و هر ارز دیجیتالی برای تریدر ها بسیار مهم است. تریدر ها با توجه به نمودار قیمتی که در ابتدای این مقاله قرار دارد تصمیم می گیرند که در چه زمانی وارد بازار شوند و چه زمانی از بازار خارج شوند.

البته قیمت لحظه ای اتریوم برای فاندامنتالیست ها از ارزش کمتری نسبت به تکنیکالیست ها دارد. زیرا تحلیلگران فاندامنتال، شاخص های کلی بازار و یک ارز را بررسی می کنند و با توجه به آن وارد معامله می شوند.

اما برای یک تحلیل تکنیکالیست، چارت قیمت اتریوم و هر ارزی که در ان مشغول به ترید کردن هستند، حرف اول را می زند.

پیش بینی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم و پیش بینی آن به این شکل نیست که برای مثال شما به دنبال این باشید که من قیمتی را در این مقاله بگویم و شما منتظر باشید تا اتریوم به آن قیمت برسد.

شما اگر واقعا علاقه مند هستید که در بازار ارزهای دیجیتال و ارز اتریوم، کسب درآمد داشته باشید، لازم است دوره های مختلفی را شرکت کنید.

شما با شرکت در این دوره ها می توانید پس از مدتی خودتان قیمت اتریوم و هر  ارزی را بدانید و با توجه به آن وارد معامله شوید.

البته توجه داشته باشید که اینگونه نیست که هر تحلیلگری تمامی پیش بینی هایی که از بازار دارد درست باشد. بهترین تحلیلگران دنیا نیز موارد زیادی پیش می آید که اشتباه بازار را پیش بینی می کنند.

شما در دوره رالی ثروت وبینو آموزش می بینید تا درصد بیشتری از معاملات خود را به تارگت برسانید و با این کار نه تنها ضررهای شما به چشم نمی آید، بلکه سرمایه خود را افزایش چشمگیری می دهید.

قیمت اتریوم امروز

برای اینکه در این بخش از وبینو قیمت اتریوم در امروز را مشاهده کنید تنها کافی است به ابتدای این بخش رفته و از قیمت لحظه ای اتریوم با خبر شوید.

بالاترین قیمتی که اتریوم در این سال ها داشته،4.756.62 بوده است.

آشنایی با بنیانگذاران اتریوم

هر ارز دیجیتال و یا هر شبکه که در دنیای کریپتو کارنسی شروع به فعالیت می کند، بنیانگذارن و تیمی در پشت آن قرار دارند. یکی از عواملی که در فاندامنتال بررسی می شود همین تیم است.

هرچه اعتبار و سابقه اعضای تیم بنیانگذار وتوسعه دهنده بیشتر باشد، آن ارز از اعتبار بیشتری برخوردار است.

اتریوم اینطور که در مقالات معتبر آمده، هشت بنیانگذار دارد. این تیم برای اولین بار در تاریخ 7 ژوئن 2014 در سوئیس با یکدیگر دیدار داشتند.

اولین فردا این گروه که از شهرت بسیار بیشتری برخوردار است، ویتالیک بوترین است. این جوان روسی کانادایی یکی از افراد فعال در حوزه کریپتو کارنسی است. نام ویتالیک بوترین با اتریوم گره خورده است و مهم ترین اخبار درباره این ارز دیجیتال را بیان می کند.

گاوین وود یکی دیگر از افراد و دومین فرد مهم در بنیان گذاران اتریوم است. می شود گفت که گاوین وود اولین نفری است که اتریوم در با زبان برنامه نویسی ++C کدنویسی کرد. وی همچنین اولین مدیر ارشد فناوری بنیاد اتریوم است.

قبل از این که این فرد به بنیان گذاران اتریوم بپیوندد، دانشمند و محقق مایکروسافت بوده است.این فرد بنیان گذار اصلی شبکه پولکادات است.

چارلز هاسکینسون هم از بنیان گذاران اتریوم است. این فردا نقش بسیار مهمی در چارچوب قانونی اتریوم داشته و امروزه بنیان گذار اصلی شبکه کاردانو است.

افراد دیگری نیز جز بنیان گذاران اتریوم هستند که شهرت این سه فرد از تمام آن ها بیشتر بود. این سه فرد در حوزۀ ارزهای دیجیتال، شناخته تر شده هستند.

 

همانطور که می دانید بیت کوین اولین ارز برتر جهان است. بیت کوین سبب شد تا دنیای کریپتوکارنسی به وجود بیاید. در این مقاله وبینو به برخی از مهم ترین نکات بیت کوین از جمله: قیمت بیت کوین، قیمت لحظه ای بیت کوین، بهترین صرافی بیت کوین اشاره می کتیم.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین به عنوان اولین ارز دنیای کریپتوکارنسی بسیار مهم است. تقریباً قیمت بیت کوین به صورت مستقیم بر روی بیشتر ارزها تأثیرگذار است. حتماً مشاهده کردید زمانی که قیمت ارز دیجیتال بیت کوین منفی باشد، بیشتر بازار هم منفی است.

یک تحلیلگر و تریدر حرفه ای همیشه نیم نگاهی به نمودار قیمت بیت کوین دارد تا بر اساس آن بتواند به درستی تحلیل خود را انجام دهد.

زمانی که بیت کوین به جهان در سال 2009 عرضه شد، قیمت بیت کوین کمتر از یک دلار ارزش داشت. ارزش بیت کوین در آن زمان آنقدر کم بود که برخی از سایت ها به عنوان جایزه خرید، آن را به مشتریان خود اهدا می کردند.

اما امروزه و پس از استقبال گسترده مردم از این ارز دیجیتال، قیمت آن چندین هزار برابر قیمت اولیه شده است.

قیمت لحظه ای بیت کوین

افراد زیادی به دنبال قیمت لحظه ای بیت کوین هستند. ما برای اینکه شما به راحتی به قیمت بیت کوین و سایر ارزهای برتر دسترسی داشته باشید، در نوار پایین صفحه، قیمت این ارزها را به صورت لحظه ای برای شما قرار دادیم.

در سایت وبینو سعی کردیم تا بیشترین خدمات را به کاربران عزیز و علاقه مندان کریپتو کارنسی ارائه دهیم. برای این مهم صد ارز برتر را به صورت هفتگی تحلیل کرده و تحلیل آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

قیمت بیت کوین در هر ثانیه تغییراتی دارد. یک تحلیلگر باید بتواند این قیمت را قبل از تشکیل شدن، تشخیص دهد تا با توجه به پیش بینی خود و استراتژی که در معاملات دارد، بتواند درامد خوبی از این بازار کسب کند.

قیمت بیت کوین امروز

قیمت بیت کوین در امروز 21.081 دلار است. البته این قیمت در سطح کمی از قیمت قرار دارد و به زودی شاهد قیمت های بالاتری از این ارز دیجیتال هستیم. بیت کوین چون با توجه به زیر ساخت هایی که دارد و با توجه به حجم زیاد بازاری که وارد کریپتوکارنسی، خصوصاً بیت کوین شده، پیشرفت های بسیار زیادی خواهد داشت.

این طبیعی است که این ارز دیجیتال آینده بسیار درخشانی دارد ولی نکته ای که مهم است، بهترین زمان های ورود به بیت کوین است. همیشه قبل از ورود به بازار، تحلیل کنید و با توجه به حرف دیگران معاملات خود را باز نکنید.

قیمت بیت کوین

اگر شما هم علاقه مند هستید زودتر از دیگران از قیمت بیت کوین مطلع شوید، تنها کافی است در دوره های ارزهای دیجیتال استاد قدیریان شرکت کنید تا به راحتی با توجه به تحلیل ها و نکاتی که یاد می گیرید بتوانید روند بازار را تشیخص دهید و در راستای آن معاملات خود را باز و بسته کنید.

بهترین صرافی خرید بیت کوین+صرافی کسپینکس

یکی از بهترین صرافی خرید بیت کوین در جهان، صرافی بایننس است. البته توجه داشته باشید این مقاله در سایت راهبران، صرفاً جهت آشنایی شما با صرافی های برتر ارز دیجیتال است و وبینو هیچگونه پیشنهادی برای استفاده و یا عدم استفاده از صرافی های نام برده را ندارد.

صرافی بایننس در سال 2017 تأسیس شده است. حجم معاملات روزانه این صرافی 65.281.100.000 دلار است. این صرافی که از دستۀ صرافی های متمرکز است، حجم معاملات بالایی دارد و در رتبه یک صرافی های جهانی قرار دارد.

صرافی کوینبیس دومین صرافی معروف جهانی است که در سال 2014 راه اندازه شده. این صرافی ارزهای دیجیتال از صرافی بایننس قدیمی تر است ولی جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

بیت کوین چیست ؟

بیت کوین چیست؟ اگر برای شما هم این سؤال باشد، پس باید بگویم از دنیای ارزهای دیجیتال بسیار عقب هستید. اما هنوز دیر نشده و بیت کوین دومین دهه است که وارد زندگی بشر شده است.

بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده و پرچم دار صنعت ارزهای دیجیتال ، مورد توجه افراد زیادی در دنیا از جمله مردم عادی، سرمایه گذاران ، سیاست مداران و سازمان ها قرار گرفته است که به خرید و فروش بیت کوین ، سرمایه گذاری در آن و کسب سود از آن می پردازند.

وایت‌پیپر بیت کوین که شامل اهداف و نقشه راه این ارز است و سال ۲۰۰۸ توسط فرد ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو به دنیا معرفی شد. در ادامه برخی از مهم ترین نکات این وایت پیپر اشاره می کتیم.

قیمت بیت کوین به دلار

قیمت بیت کوین به دلار از یک دلار تا 69هزار دلار سابقۀ قیمت دلاری دارد. برای این که  به صورت لحظه ای از قیمت دلاری بیت کوین با خبر باشید، تنها کافی است نوار پایین صفحه وبینو را مشاهده کنید تا از قیمت ارز های برتر آگاه شوید.

همچنین در قسمت تحلیل ارزهای دیجیتال در سایت وبینو سعی کردیم تا تحلیل ارزهای برتر را در اختیار شما قرار دهیم.

راهبران فردا یکی از شرکت هایی بود که  وبینو واحد انفورماتیک آن را اداره می کرد.

کاردانو پلتفرمی غیرمتمرکز و نسل سوم ارزهای دیجیتال و رقیبی برای اتریوم است. ارز دیجیتال شبکه کاردانو ADA نام دارد و مانند سایر ارزهای دیجیتال می‌تواند برای انتقال مستقیم ارزش استفاده شود.

قیمت کاردانو

قیمت کاردانو مانند هر رمز ارز دیگر دارای نوسانات زیادی است. اوج قیمت دلاری این رمز ارز، در تاریخ یازده شهریور 1400 بود. قیمت کاردانو درست زمانی که بیت کوین در اوج قیمت خود قرار داشت، به 3.10 دلار معادل 84.440 تومان رسید.

برای اینکه قیمت به روز ارز دیجیتال کاردانو را بدانید می توایند سایت وبینو را دنبال کنید. ما در سایت وبینو قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و ارز کاردانو را قرار می دهیم. همچنین در صفحه تحلیل ارزهای دیجیتال در وبینو، تحلیل تمامی صد ارز برتر و حجم بازار و اطلاعات لازم برای ترید کردن در اختیار شما قرار داده می شود.

قیمت ارز کاردانو

قیمت کاردانو در زمان نگارش این مقاله، 0.510021 دلار است. رتبه این ارز دیجیتال، هفتم است. حجم کل بازار کاردانو 17.158.300.000.00 دلار است. این حجم بازار خوب نشان دهنده محبوبیت این ارز دیجیتالی است.

ارز کاردانو

کاردانو یک پلتفرم بلاک‌چین با مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) است که می گوید هدف این اکوسیستم این است که به “تغییر دهندگان، مبتکران و بینندگان” اجازه ایجاد تغییرات مثبت را در بعد جهانی بدهد.

کاردانو در سال 2017 تأسیس شد و نام خود را از ریاضی‌دان ایتالیایی قرن 16 جرولام کاردانو (Gerolamo Cardano) گرفت. توکن بومی ADA نام خود را از ریاضیدان قرن نوزدهم آدا لاولیس (Ada Lovelace) گرفته است که به عنوان اولین برنامه نویس رایانه در جهان شناخته می شود.

توکن ADA برای اطمینان از اینکه صاحبان می توانند در عملکرد شبکه مشارکت داشته باشند ، طراحی شده است. به همین دلیل کسانی که دارای این ارز دیجیتال هستند حق دارند در مورد هرگونه تغییر پیشنهادی در نرم افزار رای دهند. تیم طراح و پشتیبان بلاک‌چین کاردانو می گوید که هدف آن اجازه توسعه برنامه‌های غیر‌متمرکز و قراردادهای هوشمند مدولار است.

در آگوست 2021 ، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) راه‌اندازی هارد فورک آلونزو را اعلام کرد که باعث افزایش قیمت کاردانو شد و در ماه بعد 116 درصد افزایش یافت.در 12 سپتامبر 2021 ، هارد فورک  “Alonzo” به طور رسمی راه اندازی شد و عملکرد قرارداد هوشمند را به بلاک چین آورد.بیش از 100 قرارداد هوشمند در 24 ساعت بعد از راه اندازی به کار گرفته شد.

قیمت لحظه ای کاردانو

برای اینکه از قیمت لحظه ای کاردانو مطلع شوید تنها کافی است چند ثانیه صبر کنید تا در نوار پایینی سایت وبینو، قیمت این ارز دیجیتال به شما نمایش داده شود.

ما در وبینو تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا کاربری ساده ای را در اختیار شما قرار دهیم.

در زمان نگارش این مقاله قیمت کاردانو  معادل 0.510021 دلار است. قیمت این ارز دیجیتال در سال چیزی بیش از 1800درصد سود داشته است که این نشان دهنده پیشرفت این ارز دیجیتال است. البته این درحالی است که در این روزها بازار به شدت نزولی است ولی با این حال به طور کلی این ارز دیجیتال با پیشرفت قیمت خوبی همراه بوده است.

برای اینکه بتوانید از ارز دیجیتال کاردانو درآمد خوبی کسب کنید تنها باید با نحوۀ ترید کردن اصولی آشنا باشید تا درآمد دلاری خود را افزایش دهید.

بنیانگذاران کاردانو چه کسانی هستند؟

کاردانو توسط چارلز هاسکینسون تأسیس شد ، او همچنین یکی از بنیانگذاران شبکه اتریوم نیز بود.او مدیرعامل IOHK، شرکتی که بلاک‌چین کاردانو را ایجاد کرد نیز هست.

در یک مصاحبه، هاسکینسون گفت که او در سال 2011 درگیر ارزهای رمزنگاری شده بود و به استخراج(Mining) و ترید مشغول بود و توضیح داد که اولین مشارکت حرفه ای او در این صنعت در سال 2013 اتفاق افتاد، هنگامی که یک دوره در مورد بیت‌‌کوین برگزار کرد که در نهایت توسط 80،000 دانش آموز گذرانده شد. هاسکینسون علاوه بر اینکه یک کارآفرین فناوری است، یک ریاضیدان هم هست.در سال 2020 شرکت فناوری او مقدار زیادی ADA به ارزش 500،000 دلار به آزمایشگاه تحقیق و توسعه بلاک‌چین دانشگاه وایومینگ (Wyoming) اهدا کرد.

 

چه چیزی کاردانو را منحصر به فرد می کند؟

چیزی که کاردانو را منحصر به فرد کرده، استفاده از مکانیسم اجماع اثبات سهام است. کاردانو یکی از بزرگترین بلاک چین هایی است که با موفقیت از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده کرده است، که نسبت به الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) که توسط بیت‌کوین مورد استفاده قرار می گیرد انرژی کمتری مصرف می کند.

اگرچه اتریوم هم که پروژه‌ای بسیار بزرگتر است به الگوریتم اجماع اثبات کار (PoS) ارتقا می یابد، اما این ارتقا به تدریج انجام می شود. این پروژه مفتخر است که اطمینان حاصل کند که تمام فناوری توسعه یافته طی یک فرآیند تحقیق بررسی می‌شود ، به این معنی که ایده های جسورانه می توانند قبل از تأیید به چالش کشیده شوند.

به گفته تیم کاردانو، این سختگیری دانشگاهی به بلاک چین کمک می کند تا با دوام و پایدار باشد، این احتمال را افزایش می دهد که مشکلات احتمالی را می توان از قبل پیش بینی کرد.

در سال 2020 ، کاردانو ارتقاء شلی (Shelley) را انجام داد که هدف آن این بود که بلاک‌چین خود را «50 تا 100 برابر غیر متمرکزتر» نسبت به سایر بلاک‌چین‌های بزرگ توسعه دهد.

در آن زمان، هاسکینسون پیش بینی کرد که این امر راه را برای صدها دارایی در شبکه خود هموار می‌کند. راه اندازی هارد فورک آلونزو (Alonzo) در سپتامبر 2021 پایان دوره شلی را به همراه داشت و فاز گوگوئن(Goguen)را آغاز کرد.

کاردانو قیمت

کاربران می توانند قراردادهای هوشمند را بر روی کاردانو توسعه داده و مستقر کنند، و به برنامه های غیر متمرکز بومی (DApps) اجازه می‌دهند تا بر روی بلاک‌چین ساخته شوند.قیمت کاردانو در 2 سپتامبر 2021 ، قبل از عرضه ، 3 دلار را شکست و به بالاترین حد خود در تاریخ به 3.101 دلار رسید.

ارز دیجیتالی کاردانو

ارز دیجیتالی کاردانو  پس از راه اندازی شبکه تقریباً 2.5 میلیارد ADA به IOHK اختصاص داده شد. در همین حال ، 2.1 میلیارد ADA دیگر به Emurgo، یک شرکت جهانی فناوری بلاک‌چین که به عنوان نهاد بنیانگذار پروتکل کاردانو عمل می کرد اختصاص داده شد و مهمترین آن، این که 648 میلیون ADA به بنیاد غیر انتفاعی کاردانو اهدا شد که هدف آن ارتقاء پلتفرم و افزایش سطح پذیرش است.

به طور کلی ، حدود 16 درصد از کل عرضه آدا به بنیانگذاران پروژه اختصاص یافت و 84 درصد باقی مانده بین سرمایه گذاران تقسیم شد.

ارز دیجیتال کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو از طریق یک مکانیسم اجماع اثبات سهام ( PoS) «پایدار از نظر زیست محیطی ، با امنیت قابل تایید» که به اوروبوروس (Ouroboros) معروف است، ایمن می شود.

این پروژه می‌گوید که اوروبوروس ضمانت‌های امنیتی را که توسط مکانیزم اجماع کار (PoW) ارائه می شود، در حالی که از انرژی بسیار کمتری استفاده می کند، بهبود می بخشد و ادعا می کند که چهار برابر بیشتر از بیت‌کوین در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.

به طور کلی، هدف اوروبوروس دستیابی به رشد پایدار و اخلاقی است. مکانیسم تشویقی بدین معناست که مشارکت کنندگان در شبکه برای مشارکت خود پاداش دریافت می کنند.

ارتقای آلونزو کاردانو چیست؟

در 12 سپتامبر ، کاردانو ارتقاء بسیار مورد انتظار خود، آلونزو (Alonzo) را منتشر کرد. پس از ارتقاء، شبکه بلاک‌چین اکنون قادر اسن که طیف وسیعی از برنامه های رمزنگاری، از جمله توکن های (NFT) و قراردادهای هوشمند را پشتیبانی کند.

به گفته بنیانگذار پروژه چارلز هاسکینسون ، آلونزو قصد دارد “برنامه ریزی” را به شبکه معرفی کند. وی این ارتقاء را با معرفی جاوا اسکریپت به مرورگرهای وب و انتقال از صفحات وب به برنامه‌هایی مانند فیس بوک و یوتوب تشبیه کرد.

نام آلونزو برگرفته از ریاضیدان آمریکایی آلونزو چرچ (Alonzo Church) است که به عنوان یکی از بنیانگذاران علم کامپیوتر شناخته می شود. Cardano علاوه بر پشتیبانی از NFT و قراردادهای هوشمند، اکنون می تواند درصرافی های غیرمتمرکز نیز مورد استفاده قرار گیرد. به طور کلی، آلونزور، کاردانو را در یک طبقه با اتریوم، بلاک‌چین پیشرو در جهان که از رمزارزهای دیگر به غیر از توکن بومی اتریوم پشتیبانی می کند قرار می‌دهد.

به عنوان مثال، قراردادهای هوشمند یکی از ارکان اصلی بخش مالی غیرمتمرکز است و کاردانو اکنون از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند.

کاردانو چیست؟

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله وبینو آورده شد، دانستید که دیجیتال کاردانو توسط هاسکینسون در سال 2017 تأسیس شد.

قیمت ارز کاردانو مانند سایر ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی را در این چند سال شاهد بوده ولی نکته ای که حائز اهمیت است، داشتن مهارت ترید کردن است.

شما زمانی که یک تریدر باشید، فرقی نمی کند بازار نزولی باشد و یا صعودی. شما در هر حال می توانید درآمد خوب کسب کنید.

این مقاله سایت وبینو صرفاً جهت اطلاعات عمومی بود و هیچ پیشنهادی مبنی بر خرید و یا فروش این ارز دیجیتال نیست.

 

دیجیتال مارکتینگ در قم

What we do

Smart and convent solutions.

Free SEO Analysis

Smart and convent solutions.

What's new

Smart and convent solutions.

Our Unique Solutions

Smart and convent solutions.

مشاهده
بکشید